Як зшити ковдру з клаптиків.

Клаптева шиття - давньоруська техніка шиття, заснована на економічному використанні залишків тканини. На відміну від клаптикової техніки, американський печворк увазі використання спеціально купленої тканини і не націлений на раціональне використання матеріалу. Щоб пошити клаптикову ковдру , ви можете скористатися принципом російської або американської традиції, відповідно використовуючи або залишки тканини, або новий відріз.
Вам знадобиться
  • Бязь біла, кремова, рожева;
  • Сатин рожевий, червоний;
  • Синтепон для прокладки;
  • Атласна стрічка (рожева).
Інструкція
1
Визначтеся з розміром ковдри. Він залежить від того, хто буде ним користуватися: дитина, дорослий, подружня пара. Виходячи з розміру визначитеся з розмірами квадратів, з яких воно складатиметься. Намалюйте кольорову схему майбутнього ковдри.
2
Розкроїте квадрати відповідно до схеми і розмірами квадратів. Для кожного квадрата потрібно три деталі: верхня частина, прокладка з синтепону і нижня частина.
3
Складіть кожен квадратик таким чином: знизу нижня деталь горілиць, потім синтепоновая частина і верхня частина особою вниз. Прострочіть квадрат на машинці з трьох сторін і виверніть. Потім прошийте четверту частину. Повторіть з кожним квадратиком.
4
Поєднайте всі квадратики в малюнок відповідно до схеми, змітайте між собою. Прострочіть на машинці швом «зигзаг» або «через край». Пришийте, прісборівая, атласну стрічку по краю. При бажанні прикрасьте нескладної вишивкою.