Як замінити батарейку на ноутбуці.

При постійних збоях у відображенні системної дати, а також постійних перезагрузках системи, варто винити неабияк севшую батарейку , яка знаходиться на материнській платі. Якщо для комп'ютера - це справа проста, замінити батарейку , то для ноутбука - навпаки, доведеться повозитися, щоб дістатися до материнської плати. Приклад заміни батарейки, вказаний в цій статті, може підійти більшості марок ноутбуків, але якщо ви не впевнені в тому, що робите, то краще звернутися в сервісний центр виробника.
Вам знадобиться
  • Ноутбук, викрутка «+», змінний елемент живлення.
Інструкція
1
Вимкніть ноутбук від харчування, витягнете основний елемент живлення (акумулятор), який знаходиться з тильного боку ноутбука. Переверніть ноутбук, щоб витягнути акумулятор. Скористайтеся викруткою, щоб викурити все гвинти, які закріплюють кришку на тильній стороні ноутбука. Ви побачите частину материнської плати, процесор і систему охолодження. Шукаємо невеликий джерело живлення круглої форми. Якщо ні, то продовжуємо розбирати далі.
2
Викриття решта гвинти, щоб зняти всю тильну сторону ноутбука. Перед вами з'явиться інша частина материнської плати і жорсткий диск. Якщо і тут немає батарейки, то приступаємо до розбирання передньої частини ноутбука.
3
Відкрийте ноутбук, відсуньте монітор якнайдалі, щоб утворився кут в 180 градусів. Зніміть верхню маленьку панель, на якій зазвичай знаходяться кнопки включення і індикатори. Тепер необхідно зняти клавіатуру, скориставшись будь-яким тонким і гострим предметом. Деякі клавіатури кріпляться за допомогою гвинтів. Від'єднайте шлейфи, які йдуть до монітора і клавіатурі, зніміть алюмінієву пластину. Якщо і там не виявилося батарейки, то залишається ще один варіант.
4
Зніміть вінчестер і привід, як правило, це буде останнім місцем дислокації батарейки, яка ховалася. Стару батарейку можна витягнути за допомогою тонкого і гострого предмета. Замініть стару батарейку на нову. Зберіть ваш ноутбук в зворотній послідовності. Якщо після складання ноутбука у вас залишилися які-небудь деталі, то доведеться знову розбирати його, т.к. зборка передбачає повернення кожної деталі на своє місце.