Як надягати шапку.

В холодну зимову пору, подобається нам це чи ні, доводиться носити різні шапки, щоб захищати нашу голову від переохолодження. Тому в наших же інтересах навчитися надягати шапку так, щоб це виглядало стильно, цікаво і при цьому зігрівало нас.
Інструкція
1
Найпоширеніший вид шапки - в'язана. Щоб ваш образ залишався жіночним і гармонійним, варто частину волосся спереду випустити назовні. Їх можна завити або залишити прямими, але в будь-якому випадку це буде виглядати ефектно.
2
Якщо ваша стрижка ближче до каре, то в'язана шапка, притиснувши волосся до шиї, може створити не найсимпатичніший образ. Тому збризніть кілька пасом спреєм для укладки і трохи збийте їх. Тим самим, ви додасте обсяг волоссю, що буде вдало обігравати вашу шапочку.
3
Не варто натягувати в'язану шапку сильно на брови, так як від частої носки вони можуть дещо зіпсувати форму брів. Завжди залишайте невеликий просвіт на лобі, щоб шапка не виглядала, як каска.
4
Не вибирайте шапки з дуже вузькою гумкою, адже після неї може залишитися некрасивий слід на лобі. Також може розболітися голова, так як за рахунок затискання голови гумкою призупиняється приплив крові.
5
Якщо ви одягаєте шапку -носок, то її основа повинна знаходитися там, де починається лінія волосся. Не варто її дуже довго поправляти, адже молодіжний стиль припускає швидке надягання речі, не дивляться в дзеркало. Так і вам потрібно, швидко і легким рухом надіти і відправитися на вулицю.
6
Модні шапки-вушанки особливо йдуть власникам довгого волосся, у тому числі і чоловікам. Якщо шапка грубої фактури та землянистий відтінків, то дівчина може красиво обіграти її довгими кучерявими волоссям або заплести слабкі косічкі.Веревочкі у шапок-ушакон НЕ зав'язуються, вони скоріше бовтаються як аксесуар, тому необхідно запастися теплим шарфом.
7
Якщо ви хочете захистити виключно тільки вуха, то можете замість шапки надіти в'язану пов'язку. Найкраще вона поєднується з короткими стрижками, але якщо ваше волосся падають з плечей, то варто заплести дві легкі коси, трохи підкрутивши їх кінчики.