Як упорядкувати фотографії. Як упорядочміть фото на ноутбуці.

Якщо у вас коли-небудь був в руках справжній дзеркальний фотоапарат, то ви, напевно, відчули пристрасну полювання кого-небудь або що-небудь сфотографувати. З часом у будь-якого фотографа копиться велика кількість знімків на комп'ютері. Неважливо, новачок ви чи професіонал, але фотографії мають властивість накопичуватися. До появи цифрових фотокамер знімки не могли так швидко накопичуватися, покупка плівки та друк фотографій - це було постійною статтею витрати фотографа. Є приказка: «Хочеш розорити людини - подаруй йому фотоапарат». Для наведення порядку серед усіх знімків можна скористатися спеціальними утилітами.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Google Picasa.
Інструкція
1
Велика, на сьогоднішній день, компанія Google представила свій продукт під назвою Picasa. Він підходить, як фотографам, так і веб-дизайнерам. Програма надає цілий гігабайт особистого простору в мережі, тобто можна завантажувати на сервер фотографії , залишаючись в цій же програмі.
2
Якщо ви копіюєте всі свої фотографії з фотокамери в одну папку, наприклад, «Мої малюнки», то відшукати потрібний кадр порою буде нелегко. Picasa зможе просканувати папки, в яких містяться всі ваші фотографії , потім вона їх розділить по категоріям, тобто їх можна сортувати за датою створення, за типом і т.д.
3
Копіюючи свої фото на комп'ютер, не забувайте, що будь-яке диво техніки вічним не буває. Одного разу, ви можете прийти додому, а ваш жорсткий диск виявиться нечитабельним, тому, варто задуматися про передчасну архівації даних. Намагайтеся частіше копіювати ваші фотографії на DVD-диски.
4
Найбільш важливі для вас знімки можна розмістити на вашому особистому сервері. Ви можете скопіювати фотографії , обсяг яких не перевищить одного гігабайта. Ці фото будуть зберігатися вічно. При бажанні, є можливість помістити фотографії в приховану папку. Зображення з прихованої папки будуть доступні тільки ва.
Одного разу приходить момент, коли зображення невідомим чином розійдуться по різних кутах комп'ютера, напрошуючись на негайну сортування. Зробити це можна за допомогою програми ACDSee.
Інструкція
1
Відкрийте програму ACDSee. Після запуску ви опинитеся відразу у вкладці Manage це ще - це означає, що ви перебуваєте в режимі сортування зображень. Список вкладок знаходиться в правому верхньому куті програми, крім Manage там також присутні View (режим перегляду), Process (режим обробки) і Online (сервіс для публікації фото на сервері ACDSee). Виберіть вкладку Manage.
2
Відкрийте директорію з фотографіями, які необхідно відсортувати. Зробити це можна трьома способами. Перший - клікніть пункт меню File> Open (або натисніть гарячі клавіші Ctrl + O), у вікні виберіть один з файлів і натисніть "Відкрити". Обрана фотографія відкриється в режимі перегляду (View), тому переключіться на Manage. У центральній частині програми будуть перебувати всі зображення, які знаходяться в одній директорії з обраної фотографією. Другий - виберіть потрібну папку у вікні Folders (якщо воно відсутнє, натисніть Ctrl + Shift + 1), яке за умовчанням знаходиться в лівій частині програми. Воно являє собою щось схоже на стандартний провідник Windows. Третій - використовуйте панель швидкого доступу, яка знаходиться над центральною частиною програми. В цьому випадаючому списку знаходяться шляхи до всіх тих директоріям, які ви коли-небудь відкривали.
3
Якщо ви хочете відкрити вміст відразу декількох директорій, використовуйте вже згадане вікно Folders. Зліва від назви кожної папки знаходиться іконка з зображенням стрілочки. Якщо стрілочка дивиться вниз, значить, вмісту папки немає в центральній частині програми, якщо вправо, то є. Щоб поміняти положення цієї стрілочки, просто клікніть по ній один раз лівою кнопкою миші.
4
Панель з настройками сортування зображень знаходиться відразу над центральною частиною програми. Якщо її немає, натисніть Ctrl + Alt + L. В пункті Filter знаходяться налаштування для відбору фото по категоріям (альбоми, люди, місця, різний) і рейтингу. Іншими словами, всі файли, які не пройшли відбір через вказаний фільтр, опиняться «за бортом», тобто поза увагою. В пункті Group можна розбити фото по групах, спираючись на різні критерії: розмір, ім'я, директорія, камера, автор, рейтинг і пр. В пункті Sort знаходяться налаштування безпосередньо для сортування: ті ж розмір, рейтинг, дата зміни і пр. В пункті View можна вказати, як файли будуть відображатися: іконками, списком, таблицею і пр.