Як об'єднати таблиці.

Microsoft Word оснащений численними функціями і засобами форматування, що дозволяють створювати документи всіх видів і форматів, і однією з найбільш зручних функцій Word є створення таблиць. Якщо ви створили таблицю, і вам потрібно об'єднати кілька рядків або стовпців загальними підзаголовками, вам допоможе функція об'єднання осередків, застосувати яку можна в будь-який момент до будь-якій таблиці, створеної в Microsoft Word.
Інструкція
1
Припустимо, у вас в таблиці кілька стовпців і рядків. Клікніть на верхню комірку з яким-небудь текстом, а потім в меню Word відкрийте панель інструментів « Таблиці і кордони». Натисніть на іконку таблиці, щоб викликати меню вставки об'єкта, і виберіть пункт «Додати рядки вище».
2
У вас в таблиці з'явиться новий рядок - виділіть в ній декілька правих осередків. Клікніть на кнопку «Об'єднати комірки», і ви побачите, як кілька осередків об'єднаються в одну. Введіть в них потрібний текст або підзаголовок.
3
Точно таким же способом ви можете об'єднати і інші осередки з новою рядком. На палітрі « Таблиці і кордони» виберіть опцію вирівнювання об'єктів по центру, щоб напис в загальній комірці виглядала симетрично. Отцентруйте заголовки всіх стовпців.
4
Якщо ж ви хочете не об'єднати, а навпаки, розділити комірки, використовуйте опцію «Розбити осередки», яку точно так само можна застосувати до будь-яких кільком осередкам, виділеним вручну.
5
У розпочатому при поділі осередків вікні вкажіть кількість рядків і стовпців, які ви хочете отримати в результаті, і приберіть галочку навпроти рядка «Об'єднати перед розбиттям».
6
Нерідко таблиці виходять настільки довгими, що вони не вміщаються на одній сторінці Microsoft Word. В цьому випадку, щоб таблиця, перенесена на наступну сторінку, не втратила осмисленого вигляду, виберіть в меню « Таблиці » пункт «Заголовки», і налаштуйте таблицю так, щоб все заголовки, введені вище, автоматично дублювалися при перенесенні таблиці на іншу сторінку.