Як замінити ремінь в пральній машині. Як замінити барабан пральної машині.

Постійно використовуючи пральну машинку, необхідно прислухатися до неї. Машинки-автомати, нехай і перуть в автоматичному режимі, але свої несправності вони не знаходять. Турбота про пральній машинці при поганій воді, яка призводить до поломки, є не єдиною хворобою. Ремінь , який обертає барабан, має властивість злітати або рватися. Щоб уникнути наслідків нестійкого ременя, скористайтеся порадами, зазначеними в цій статті.
Вам знадобиться
  • Пральна машина «автомат», змінний ремінь, викрутка «+».
Інструкція
1
Якщо ви чуєте шум двигуна, але барабан при цьому не крутиться. Значить, в машинці злетів ремінь або порвався, став непридатним. Ще однією причиною несправності ременя є постійне смикання барабана при малих або занадто великих завантаженнях. Коли ви чуєте, що з барабана машинки доноситься постійний звук стуку, тут може бути 2 причини: розгалуження ременя і потрапляння сторонніх предметів в барабан, які перебували в кишенях або вилетіли з одягу (кісточки бюстгальтерів).
2
Для виправлення причин поломки пральної машини, необхідно придбати новий ремінь. Варто відзначити, що ремінь з міцної гуми прослужить набагато довше, ніж з тонкої гуми. На око визначити неможливо, проконсультуйтеся з продавцем або порівняйте їх характеристики. Візьміть ремінь, в основі якого є капронові вставки.
3
За допомогою викрутки «+» зніміть верхню або тильну кришку пральної машини, в залежності від моделі та виробника. Витягнете старий ремінь, який, можливо, вже разлохматітся. Якщо це так, то прочистите ведучий вал двигуна. Попадання трухи всередину двигуна може привести до його поломки. Надіньте новий ремінь так само, як і зняли старий ремінь. Встановіть ремінь посередині вала барабана. Якщо ви встановите його на одному з країв валу, то він може швидко злетіти.
4
Зберіть пральну машинку в зворотному порядку, завантажте невеликий обсяг білизни, перевірте її працездатність. Якщо з барабана НЕ будуть чутні сторонні звуки, ремінь був встановлений правильно.
Жодна повноцінна ударна установка в музичному колективі не обходиться без малого барабана , який дає неповторний і яскравий звук, що надає особливу забарвлення загальному звучанню ритм-секції. Як і будь-який інший інструмент, малий барабан час від часу вимагає заміни комплектуючих матеріалів - в даному випадку в ролі таких матеріалів виступають струни, які надають барабану характерний деренчливий призвук. Про те, як замінити струни, ми розповімо вам в цій статті.
Інструкція
1
Візьміть блок зі струнами і шнур, протягнуто через один з його країв, простягніть двома кінцями в щілину обода, а потім обв'яжіть навколо хвостовика гвинтів на обечайке барабана .
2
Гвинт затягніть до упору, повертаючи його за годинниковою стрілкою, щоб санчата для струн встановилися в верхнє становище. Проверніть гвинт на п'ять обертів назад, щоб згодом підлаштувати барабан.
3
Опустіть важіль санчат і оберніть кінці шнура навколо гвинтів санчат, а потім поступово піднімайте важіль вгору, притиснувши його в підсумку до вертикальної деталі. Важіль повинен рухатися повільно, але досить вільно, без сильного опору вашим діям.
4
В вертикальному положенні важіль повинен защелкнуться - якщо ви відчуваєте, що він не може дотягнутися до потрібної позиції, злегка послабте натяжні гвинти. Натяг гвинтів повинно бути таким, щоб важіль замикається легко і без зусилля.
5
Слабо натягнуті струни можна підтягнути, загорнувши натяжні гвинти до появи чіткого звуку барабана .На другій стороні барабана встановіть другий край струн тим же способом, який був описаний вище . Обидва важеля повинні бути в притиснутому і защелкнуто положенні, а струни при цьому повинні лежати рівно посередині барабана .
6
Слідкуйте за тим, щоб їх розташування було симетричним, а держателі розташовувалися точно паралельно один одному - це впливає на чистоту майбутнього звуку. Щоб забезпечити симетрію натягу струн, намагайтеся однаково натягувати кріпильні шнури з усіх боків.
7
Якщо шнури натягнуті нерівномірно - злегка розслабте натяжні гвинти і вирівняйте положення шнурів, підтягнувши вільний край. Також підтягнути шнур можна, використовуючи викрутку, якою потрібно підняти довший край шнура і протягнути його на коротку сторону.