Як налаштовувати проксі сервер.

Для роботи в інтернеті в деяких випадках необхідно налаштувати прокси- сервер і зробити це можна в будь-якому браузері, який ви обрали для інтернет-серфінгу. Використання прокси- сервер а необхідно для комп'ютерів локальної мережі, які хочуть забезпечити собі безперебійний і безпечний доступ в інтернет. Правила настройки прокси- сервер а відрізняються в різних браузерах, але можливість цього налаштування є в будь-яких браузерах, як популярних, так і рідко використовуваних.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте версію Internet Explorer 5-6, запустіть браузер і в меню відкрийте вкладку «Сервіс». Виберіть розділ «Властивості оглядача», а потім відкрийте вкладку «З'єднання». Виберіть з'єднання, яке ви використовуєте, і натисніть кнопку «Налаштування», або виберіть пункт "Налаштування мережі (LAN settings)» в розділі «Налаштування локальної мережі».
2
Поруч з пунктом «Використовувати прокси- сервер" встановіть галочку. Поруч в поле Address введіть ім'я сервер а, і в сусіднє поле введіть номер proxy-порту. Поруч з опцією «Не застосовувати прокси- сервер для локальних адрес" поставте галочку. Натисніть ОК, щоб застосувати зміни.
3
У браузері Netscape Navigator версії 6 і більше для настройки прокси- сервер а відкрийте меню «Правка» і виберіть розділ установок (preferences). Відкрийте розділ «Категорії» і клікніть по пункту «Додатково». Ви побачите розділ «З'єднання proxies». Встановіть ручну настройку і впишіть прокси- сервер а і проксі-порти у відповідних протоколах.
4
Якщо ви користуєтеся браузером Opera, відкрийте меню «Файл» і потім відкрийте «Налаштування». Ви побачите розділ «Категорії» і виберіть серед них «Підключення». Клацніть по пункту «прокси- сервер и» і потім вкажіть до кожного протоколу відповідний прокси- сервер і порт. Поставте галочки на http і HTTPS, щоб дозволити використання проксі.
5
В Mozilla Firefox відкрийте меню «Інструменти» і виберіть розділ «Налаштування». Потім у вкладці «Загальні» виберіть пункт «Налаштування з'єднання» і потім натисніть на кнопку «Налаштування проксі». У вікні, введіть ім'я сервер а, а потім номер проксі-порту. Застосуйте зміни, натиснувши ОК.