Як пофарбувати дерев'яну меблі.

В стару меблі можна вдихнути друге життя, просто пофарбувавши її свіжим шаром фарби. Не варто викидати непоказний комод. В новому обличчі він може стати справжньою окрасою дитячої кімнати або їдальні. Головне, зробити все правильно, щоб результат вашої роботи не виглядав кустарно.
Вам знадобиться
  • - старі меблі
  • - грунт
  • - фарба для дерева
  • - пензлик
  • - валик
  • - шліфувальна машинка
Інструкція
1
Підготуйте меблі до фарбування. Деякі екземпляри доведеться розібрати на складові частини. Нехай це займе більше часу, але це допоможе вам рівномірно розподілити фарбу по всій поверхні виробу.
2
За допомогою шліфувальної машинки зніміть з поверхні дерева старий шар фарби. Якщо машинки у вас немає, ви можете зробити це звичайною наждачним папером.
3
Щоб фарба рівномірно вбиралася в дерево, ретельно грунтіруйте меблі спеціально призначеним для цього грунтом. На великих поверхнях краще робити це валиком, для вузьких або трудноступних місць вам знадобляться різної ширини пензлика. Дайте меблів просохнути.
4
Візьміть дрібнозернисту наждачний папір, пройдіться нею по грунтірованной меблів. При цьому у вас має утворюватися багато пилу, яку краще всього відразу ж збирати за допомогою віника або пилососа.
5
Протріть поверхню меблів від осілого на неї пилу, щоб уникнути утворення міхурів під час фарбування. Нанесіть перший шар фарби, дайте йому добре висохнути. Повторюйте кроки від 3 до 5 до тих пір, поки не досягнете задовільного результату.
6
Якщо ви фарбуєте меблі в звичний їй колір, то цілком можна обійтися і одним шарів фарби, якщо ж ви перефарбовувати темний комод світлої фарбою і навпаки, то ймовірно вам знадобиться 2-3 шари фарби , щоб повністю прибрати можливі проступающие смуги.
Корисна порада
Останнім шаром можна нанести на фарбу шар прозорого лаку, це додасть поверхні більше блиску.