Як фотографувати в русі.

Більшість фотографій цінується за свою різкість, чіткість і яскравість кольорів. Фотографії в русі виходять з протилежної принципу: один з об'єктів зйомки розмитий злегка або до непомітності, а інший досить чіткий.
Інструкція
1
Рух - такий же елемент композиції, як форма, розташування, колір. Його швидкість впливає на сприйняття глядача і додає цілу гаму відчуттів, від умиротворення, до легкого збудження.
2
Витримка при зйомці рухомих об'єктів має першорядне значення. Чим коротше вона, тим чіткіше об'єкт. Якщо ви хочете сфокусуватися на рухомому об'єкті, зробіть менше значення витримки, і навпаки, для розмиття рухомого об'єкту збільште витримку. Тоді ви передасте швидкість руху. Особливо цікава зйомка в нічний час, коли світло фар перетворюється на довгі яскраві смуги.
3
Щоб розмити фон і сфокусуватися на об'єкті, використовуйте маленьку витримку і знімати без штатива, рухаючись в напрямку, паралельному рухається об'єкту. У цьому вам допоможе антипод штатива - проводка.
4
Ви можете застосувати ефект статичності до всіх об'єктів зйомки, як рухомим, так і нерухомим. В цьому випадку весь кадр буде чітким, або повністю розмитим. Навіть в цьому випадку в ньому буде передано рух.
5
Для прийому хронографии обов'язково використовуйте штатив. На кадрі в цій техніці буде зображений один предмет в декількох позиціях і розташуваннях: біжить людина, багаторука модель, і т.д.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=skYx_axMUOw