Як вибрати зволожувач і очищувач повітря.

Зволожувачі та очищувачі повітря представлені на ринку в досить широкому асортименті. Щоб правильно вибрати таке обладнання, яке відповідатиме всім вашим вимогам, рекомендується ознайомитися з кожним типом зволожувачів і очищувачів повітря , з їх перевагами і недоліками.
Інструкція
1
Парові зволожувачі повітря шумні, чи не дуже зручні в експлуатації, а також витрачають багато енергії. Все ж таке обладнання доцільно встановлювати там, де необхідно створити підвищену вологість (зимові сади, оранжереї). В цьому плані парові зволожувачі зручні.
2
Ультразвукові зволожувачі повітря в більшості своїй мають модний дизайн, вони зручніші. Часто такі зволожувачі можна побачити в офісах, зимових садах. Правда для такої техніки потрібно добре очищена і деминерализованная вода.
3
Класичні зволожувачі дуже надійні завдяки своїй простій конструкції. Для їх коректної роботи можна використовувати навіть звичайну воду з-під крана. У конструкції таких зволожувачів повітря застосовується не надто дорогий, але досить ефективний змінний картридж-губка.
4
Очищувачі повітря з зволожуючою функцією бувають різні. Відрізняються вони від аналогічних моделей методами очищення повітря , а також використовуваними в них фільтрами. Чим якісніше змінний фільтр, тим якісніше очищається і зволожується повітря. Варто відзначити, що якісні фільтри для очисників з зволожуючою функцією коштують недешево.
5
Очищувачі повітря з так званим HEPA-фільтром. Вони очищають повітря в приміщенні від частинок, що мають діаметр 0,3 мкм (макропиль, пилок), що є основними збудниками алергії. Розроблювані останнім часом технології очистки повітря роблять такі очисники повітря ще більш ефективними в роботі. Загостримо вашу увагу на те, що недобросовісні виробники більшість фільтрів називають HEPA-фільтрами. Будьте уважні - справжній фільтр має назву «True HEPA».
6
Очищувачі повітря , оснащені комбінованою системою фільтрації, можуть містити цілий набір різних фільтрів. Тому й ефективність даного типу очисного обладнання залежить від його фільтрує «начинки».
7
Також у продажу є моделі з електростатичними фільтрами та іонізатори, нейтралізуючі неприємні запахи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AZIi2HlUNis
Зверніть увагу
Очищувачі-зволожувачі повітря для дому діляться на кілька основних видів: Воздухомойкі - прилади, що використовують воду в якості фільтра, тобто промиваючі повітря, використовуючи омиває здатність води. В основі принципу їх роботи лежить метод холодного випаровування. Як вибрати очищувач зволожувач? При виборі очищувача-зволожувача повітря необхідно
Корисна порада
Але як вибрати очищувач повітря, який прослужить багато років, буде очищати повітря в приміщенні, вирішуючи всі проблеми, пов'язані із забрудненням повітря і при цьому не буде ламатися і сильно шуміти - завдання непросте. Ефективність очищення - 80-95%. Очисники-зволожувачі повітря - зволожують за допомогою що знаходиться у воді випарного фільтру або розпорошеної всередині самого апарату води.