Як зняти клавіатуру в ноутбуці.

Комп'ютер - річ примхлива, вимагає ретельного до нього догляду, який полягає в регулярному чищенні його нутрощів, змазуванні (по необхідності) різних частин комп'ютера термопастой, заміні або ремонті несправних деталей. З ноутбуком справа йде складніше. Так несправну або зламану клавіатуру звичайного настільного ПК можна просто замінити новою (коштують вони дешево), а ось клавіатуру ноутбука замінити буде проблематично. Залишається її знімати і ремонтувати.
Інструкція
1
Слід відразу вас попередити: зняття клавіатури не відноситься до числа найпростіших процедур. Тому якщо ви в своїх силах сумніваєтеся, краще зверніться до фахівців. Якщо ж навичок у вас для такої роботи достатньо, тоді можна приступати.
2
У більшості ноутбуків, незалежно від їх виробника, клавіатуру утримують засувки, що входять в корпус. Найчастіше цих засувок мається чотири: по дві зверху і з боків. Хоча в деяких ноутбуках може і не бути засувок. В такому випадку вам доведеться знімати верхній передня панель над клавіатурою.
3
А тепер поговоримо про сам процес зняття клавіатури. Першим ділом засуньте за допомогою тонкої викрутки верхню ліву засувку, після чого трохи підніміть краєчок клавіатури. Для цього її можна підчепити голкою або акуратно підтягти за крайні клавіші. Якщо одна або кілька клавіш відлетіли, це не біда. Їх можна буде приклеїти.
4
Трохи піднявши край голочкою, вдавите наступну засувку. Потім перемістіть на місце цієї засувки голочку і трохи підніміть другий край клавіатури. Звільнивши третину. Засувку, ви вже можете підтримувати клавіатуру рукою. Тепер вам залишилося звільнити останню засувку, після чого витягнути клавіатуру .
5
Але це ще не все. Щоб від'єднати клавіатуру від ноутбука, необхідно витягнути з неї шлейф допомогою повертання вгору чорної рамочки. На цьому питання зняття клавіатури з ноутбука можна вважати закритим.
Корисна порада
Якщо під час роботи з клавіатурою вона у вас злегка прогинається, це можна легко виправити, якщо перед установкою підкласти під неї кілька тонких серветок.
Якщо людина часто користується своїм ноутбуком, то іноді може виникнути необхідність зняти клавіатуру. В основному дана операція проводиться для очищення сміття, пилу. Так само вам потрібно буде не просто зняти клавіатуру, а зняти всі кнопки . Для того щоб це зробити, вам потрібно виконати кілька простих дій.
Інструкція
1
Кл на ноутбуці в основному складається з двох частин. Цими частинами є ліфт і площадки клавіші. Для зняття клавіш вам буде потрібно певний інструмент, яким зручніше за все буде працювати. Для цього найкраще підходить будь стоматологічний гачок, або інструмент з інженерних наборів. Можна просто обійтися тонкої часовий викруткою. Намагайтеся брати тонкі предмети, щоб не пошкодити запчастини.
2
Майданчик клавіші з'єднується на певних засувках з ліфтом. Всього точок з'єднання від трьох до чотирьох, але також дуже важливо пам'ятати, що якщо засувки три, є тільки одне рухоме з'єднання, а якщо засувок чотири, то рухливі вже два з'єднання. Спочатку потрібно зняти кнопку з ліфта, який встановлений на клавіатурі. Дану операцію варто ретельно і старанно виконувати, так як при неправильній роботі можна повністю пошкодити клавіатуру, або деякі частини кнопок. Знайти таку ж клавіатуру для ноутбука буде важко, та й коштує це чималих грошей.
3
Перш ніж знімати кнопку, потрібно знати, що це варто робити тільки певним чином. Для цього спочатку потрібно вставити інструмент, який ви вибрали для роботи між точками кріплення кнопки до одного ліфта, і трохи провернувши в сторону, клацнути одну частину ліфта від кнопки . Потім вам потрібно буде підняти кнопку, і тільки тепер можна клацнути другий ліфт, вставивши інструмент між двома іншими кріпленнями кнопки до іншого ліфта. Таким чином можна зняти всі кнопки , переставляючи інструмент від одного ліфта до іншого і так далі. Збирати клавіатуру потрібно буде в зворотному порядку. Завдяки простим послідовним діям ви зможете легко зняти кнопки на ноутбуці в будь-який момент, коли вам це буде потрібно.
Корисна порада
Якщо ви не впевнені у своїх силах, краще звернутися до фахівця.