Як вставити з буфера обміну. Як вставити картинку з буфера обміну.

В операційній системі Windows існує величезна кількість зручних інструментів, багато в чому завдяки їм ця система і набула такої популярності. Можливості, які вона надає, роблять виконання більшості стандартних завдань справою простим і зрозумілим. Серед цього функціонального багатства буфер обміну є одним з найбільш часто використовуваних засобів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, операційна система Windows, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Перш ніж який-небудь об'єкт вставити з буфера обміну , цей об'єкт потрібно помістити в нього. Для цього виділіть необхідний фрагмент лівої кнопкою мишки і натисніть сполучення клавіатурних клавіш Ctrl + C (скопіювати) або Ctrl + X (вирізати). Цю операцію можна виконати і за допомогою правої кнопки мишки, вибравши відповідний пункт у випадаючому контекстному меню.
2
Після того, як дані потрапили в буфер обміну , їх можна вставити в необхідне місце. Для цього за допомогою мишки або клавіатури помістіть курсор в початок тієї області, куди будуть вставлені дані. Після цього натисніть клавіші CTRL + V або клацніть правою клавішею мишки і в меню виберіть пункт "Вставити". Якщо цей пункт не активний і натискання вказаного поєднання клавіш не приводить до потрібного результату, значить, фрагмент даних в буфер не потрапив, і потрібно повторити все спочатку (див. Крок 1).
Корисна порада
Буфер обміну Windows - це область зберігання даних, які необхідно скопіювати або перемістити з одного місця в інше. При цьому цілі файли в буфер обміну при копіюванні можуть і не потрапляти. Фрагменти даних з працюючих додатків - частини тексту або графічної інформації - завжди переносяться через буфер. При цьому дані можна вставляти з однієї програми до іншої, наприклад, картинку в текст і навпаки.