Як дізнатися наявність квитків.

Дізнатися наявність квитків на потяги РЖД ви можете за допомогою офіційного сайту перевізника або в терміналах, встановлених на вокзалах і в касах РЖД. Як і раніше доступний і варіант звернення в довідкове бюро на вокзалі або в трансагентство або сервіс-центр, але ця послуга може бути платною.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
На головній сторінці сайту ВАТ «РЖД» в лівій частині знаходиться форма для пошуку варіантів проезда.Введіте в неї станції відправлення і прибуття та виберіть дату поездкі.Результат пошуку видасть вам всі варіанти прямого сполучення на цікаву для дату та інформацію про кількість місць і типах вагонів у кожному поезде.Для отримання більш докладної інформації клікніть на посилання поруч з номером конкретного поїзда. Система у відповідь видасть відомості про типи і номерах вагонів, вартості проїзду та кількості верхніх і нижніх місць у кожному.
2
Дізнатися про наявність місць через термінал ви можете за допомогою сенсорного меню на його екрані. Для отримання самої повної інформації краще вибрати опцію «Розклад». В цьому випадку ви зможете отримати картину по кожному варіанту, вибравши його і натиснувши клавішу «Наявність місць і вартість проїзду» у верхній частині меню. Але можете вибрати і відразу наявність місць, а потім перейти в распісаніе.Задайте параметри поїздки: початковий і кінцевий пункт, дату відправлення. Якщо не хочете здавати часовий інтервал відправлення, а цікавитеся всіма поїздами протягом доби, виберіть клавішу «Не має значення».
3
При зверненні в сервісний центр або довідкове бюро повідомте, що вас цікавить наявність місць при заданих умовах проїзду: дата відправлення, кінцевий пункт, початковий, якщо вам потрібен зворотний квиток, а якщо ви збираєтеся їхати не з того населеного пункту, де перебуваєте - станції відправлення і прібитія.Еслі послуга платна, внесіть гроші.
Корисна порада
• Якщо система повідомляє про неможливість проїзду, в той час як ви впевнені в зворотному, перевірте, чи збігаються назви населеного пункту та залізничної станції. Наприклад, якщо вірити сайту РЖД, залізничне сполучення з Костромой відсутній, тоді як станція «Кострома Новая» має пряме сполучення Москвою, Санкт-Петербургом, Ярославлем і рядом міст Поволжя, Уралу, Сибіру і Далекого Сходу.