Як дізнатися розмір кільця для дівчини. Як правильно підібрати розмір обручки для своєї дівчини.

Ви готові зробити пропозицію. Саме час купити обручку! Безумовно, ви хочете здивувати вашу подругу несподіваним визнанням і красивим кільцем, яке їй буде якраз. При цьому ви не хочете питати розмір пальця своєї дівчини, щоб ваш подарунок став повною несподіванкою.
Вам знадобиться
  • мило
  • папір і олівець
  • свічка
Інструкція
1
Розпитайте спільних друзів або родичів. Якщо дівчина вже чекає від вас пропозицію, то, можливо, вона сказала комусь розмір свого безіменного пальця.
2
Вивчіть її шкатулки. Можливо, ваша наречена носить інші кільця . Вона знімає їх на час походу в душ або на ніч. Коли кільце знайдено, «позичте» його і обведіть олівцем внутрішній діаметр кільця на аркуші паперу. На вашу малюнку практично безпомилково можна підібрати розмір кільця .
3
Запасіться невеликим шматком мила. Коли вашої дівчини немає поруч, зробіть відтиск її кільця в милі і поверніть колечко на місце. Потім достатньо просто підібрати відповідний за розмір у зразок, згідно з відбитком в милі, і по ньому визначити розмір .
4
Приміряйте колечко вашої дівчини на свій палець. На будь-який, який підходить: мізинець, безіменний. Можливо, ваші розмір и співпадуть. Тим простіше буде підібрати їй колечко.
5
Візьміть кільце своєї дівчини і продавите крізь нього свічку. Воно зріже всі надлишки парафіну, а по цій свічці потім досить легко буде підібрати колечко по розмір у.
6
Пройдіться по ювелірним магазинам зі своєю дівчиною. Наприклад, вибираючи їй в подарунок брошка або підвіску, для веселощів запропонуйте приміряти і колечко (не обов'язково обручки). Таким чином, ви не тільки дізнаєтеся розмір її пальця, але і зможете виявити те кільце, яке по стилю їй дуже підійде в якості обручального.
7
В крайньому випадку, купите кільце на очей з домовленістю в магазині про обмін його в разі невідповідності розмір а. Якщо ж колечко унікально, в єдиному екземплярі, сміливо купуйте його. Зрештою, будь-які кільця ювеліри здатні розгортати або звужувати під потрібний розмір пальця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SGKA-O8Nt1o
Перше і основне правило, якого ви повинні дотримуватися при виборі кільця,? воно повинно співвідноситися з віком дівчини, якій призначено, а також з будовою кисті її руки. Якщо дівчина молода, то для неї ідеальним подарунком будуть невеликі, акуратні мініатюрні, легкі, тонкі кільця з нехитрим дизайном. Дами у віці зазвичай воліють кільця побільше і з дорогоцінними каменями. Здавна кільця великих розмірів (масивні, з камінням) вважаються символом жіночності.
Вам знадобиться
  • - Смужка паперу;
  • - Лінійка;
Інструкція
1
Кращий час для покупки кільця - день. Пов'язано це з тим, що пальці рук до вечора зазвичай набрякають і підібрати кільце правильного розміру буде дуже непросто. В ювелірному магазині, де ви збираєтеся купити кільце , повинна бути кімнатна температура, оскільки на холоді пальці стають тонше, а в дуже теплому або задушливому приміщенні, навпаки - опухають. Це також позначиться на виборі потрібного розміру кільця. Не соромтеся приміряти кільця кілька разів.
2
Не перестарайтеся з приміркою. Від тривалих і утомливих примірок пальці рук також опухають. Якщо відчуваєте, що пальці стали опухати, підніміть руку і в такому вертикальному положенні потримайте її пар хвилин. Кров відступить від кисті рук і знову можна буде продовжити примірку.
3
Запам'ятайте, що кільця з камінням практично неможливо змінити в розмірі. А якщо ви купуєте кільце на тривалий термін (наприклад, обручки кільце ), то потрібно враховувати, що з часом товщина пальців руки може змінитися. Уточніть у продавця в ювелірному магазині, чи є можливість при необхідності саме таке кільце переробити (збільшити або зменшити).
4
Якщо пальці самі по собі досить великі, не варто купувати масивні кільця. Вони зроблять кисть руки ще більш повною. Ідеально для таких рук підійдуть кільця з геометричними фігурами - ромб, квадрат, трикутник, які візуально подовжують пальці.
5
Якщо ви хочете привернути увагу до своїх рук (і вони дозволяють це робити), то краще вибирати кільця з незвичайним дизайном.
Зверніть увагу
Зарубіжні стандарти кілець відрізняються від російських. Тому при замовленні кільця на зарубіжному сайті скористайтеся посиланням на сайт Online Conversion - це он-лайн конвертер. Вбиваєте розмір кільця в графу Circum. mm, і конвертер самостійно перерахує розмір кільця відповідно з іноземними стандартами.
Корисна порада
Дізнатися розмір кільця можна і без допомоги ювелірів, вимірявши окружність пальца.Для цього вирізаєте смужку паперу, обертається її навколо пальця, робите позначки і прикладаєте до лінійки.