Як встановити паркан із сітки-рабиця. Як встановити сітку рабицю.

Забор з сітки- рабиця користується великою популярністю у дачників і пташників. Сітка випускається декількох видів, але найбільшим попитом користується металева і оцинкована зважаючи на її дешевизну. Монтаж паркану можна справити дуже швидко. Натягувати сітку найкраще удвох. Термін служби сітки- рабиця не менше 10-15 років.
Вам знадобиться
  • -сітка-рабиця
  • -столби
  • -гвозді або дріт
  • -шарніри на ворота
  • -зварювальні апарат
Інструкція
1
Встановіть стовпи по всьому периметру огорожі на відстані 4-6 метрів. Стовпи можна встановлювати будь-які, але найчастіше встановлюються дерев'яні або металеві стовпи.
2
Починайте натягувати рулон від крайнього стовпа. Якщо стовп дерев'яний, то прикріплюйте до стовпа за допомогою цвяхів. До металевого стовпа можна кріпити дротом, але краще приварити зварюванням до стовпа спеціальні кріплення.
3
Зверху сітку потрібно кріпити на металевий прут, куточок або дріт. Деякі прикріплюють просто до пропущеної поперечної дошці. На дерев'яну поверхню можна кріпити за допомогою цвяхів. На залізну - дротом або спеціально привареними кріпленнями.
4
Якщо при установці прольотів сітку необхідно зробити довше або коротше, то це легко проводиться за допомогою вивертання крайней строчки або навпаки вплетення додаткової сітки в крайню строчку. Головне при подовженні - це рівно поєднати краю сітки один з одним.
5
Для установки воріт зробіть решітку для воріт з дерев'яних рейок або залізної арматури, обтягніть сіткою і встановіть на шарніри.
6
Внизу сітку також слід зміцнити на металеві або дерев'яні поперечки.
7
Натягуйте сітку міцно. Якщо її прослабит, то паркан буде провисати.
8
Якщо ви купили металеву сітку, то її необхідно пофарбувати для захисту металу від корозії.