Як вибирати ваз 2110. Як правильно вибрати ваз 2110.

Свого часу в 1997 році, коли перші автомобілі ВАЗ 2110 стали сходити з конвеєра автозаводу в Тольятті, це стало проривом для вітчизняного автопрому. Хоча за міжнародними мірками Лада 110 була сучасним автомобілем, але нічого краще і престижніше в Росії не випускалося. Але оскільки випуск «десятки» був припинений в 2007 році, купити новий автомобіль не вийде, і вам залишається зупинити свій вибір на підтриманої машині.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до вибору конкретного авто, вам необхідно визначитися, з яким двигуном буде машина: восьми - або шестнадцатіклапанним. А також з його об'ємом: 1,5 або 1,6 літра.
2
При огляді машини зверніть увагу на наступні моменти: - пробіг машини. Чим він менший, тим краще для стану автомобіля.- Стан кузова. Наявність ознак корозії на днище, порогах, поперечних і поздовжніх лонжеронах та інших деталях кузова. Стан антикорозійного захисту. Наявність ознак, що машина побувала в аварії: нерівномірні зазори між кузовними деталями, погано закриваються двері, капот, кришка багажніка.- Перевірка двигуна. Чистота, відсутність слідів підтікання масла, охолоджувальної рідини. Стан шлагов, відсутність тріщин на них.- Стан ходової частини. Нерівномірний знос покришок може вказувати на неправильну геометрію підвіски (розвал - сходження). Перевірити амортизатори можна натисканням на крило: допускається одне-два похитування кузова до заспокоєння.
3
Здійсніть пробну поїздку на машині. Прислухайтеся, як працює двигун. Звук повинен бути рівним і без стукотів. Зверніть увагу, чи легко переключаються передачі, чи немає скреготу при цьому. З боку підвіски не повинно бути чутно стукотів і деренчання. Перевірте, як працюють гальма.
4
Перевірте документи на машину (паспорт транспортного засобу, техталон). Порівняйте номера двигуна і шасі в документах і на машині.
Зверніть увагу
Якщо з глушника або з горловини затоки масла постійно йде дим, це свідчить про великий знос поршневих кілець циліндрів двигуна.