Як прибрати грибок в стіні. усунення грибка на стінах.

Підвищена вологість, неправильно встановлені пластикові вікна, погана вентиляція - все це є причиною появи на стінах некрасивих розлучень - грибків і плісняви. Для того щоб видалити грибок в стіні, потрібно провести повний комплекс заходів, спрямованих на знезараження приміщення. Крім того необхідно усунути первісну причину появи грибків.
Вам знадобиться
 • Засіб для видалення цвілі, грунтовка, шпаклівка, штукатурка, валик або кисть, шпатель.
Інструкція
1
Для того щоб видалити грибок в стіні, потрібно виявити причину його появи. Причиною "почорніння" стін може стати: • Підвищена вологість у приміщення; • Порушення ізоляції міжпанельних швів; • Недостатня вентиляція; Для того щоб запобігти повторній появі грибка на стінах, необхідно усунути причину його появи.
2
Для того щоб видалити грибок в стіні, зніміть старі шпалери і щіткою або шпателем видаліть шар ураженої грибком штукатурки. Заражена штукатурка зазвичай більш рихла і легко відшаровується. Зачищати заражені місця необхідно до самого заснування - грибок , що проник углиб штукатурки, непомітний.
3
Обробіть стіни спеціальним складом, що дозволяє видалити цементну плівку і відкрити пори бетону. Як подібного кошти підійде Хімфрез.
4
Розведіть засіб для видалення грибка і цвілі водою, дотримуючись інструкції. Як подібного кошти можна взяти грунт "Асептик", що володіє багаторічним дією. Однак існує багато рецептів, що дозволяють в домашніх умовах приготувати розчин для боротьби з грибком на стінах. Розведене засіб нанесіть на всю стіну за допомогою валика або кисті. Особливу увагу приділіть місцям, зараженим грибком.
5
Після обробки заґрунтуйте стіни за допомогою антисептичної грунтовки. Це необхідно для зміцнення поверхні підстави стіни і для підвищення адгезії штукатуркі.Следующім етапом є нанесення гідроізоляційного складу. На загрунтовану стіну гідроізоляційна суміш наноситься за допомогою валика або кісті.После нанесення гідроізоляції нанесіть грунт глибокого проникнення і приступайте до штукатурки і шпаклівці стін. Після повного просихання штукатурки можна приступати до наклеювання шпалер.
Зверніть увагу
Не забувайте про техніку безпеки - обробку приміщення потрібно проводити в респіраторі і в гумових рукавичках.
Корисна порада
Для того щоб в домашніх умовах зробити розчин для знищення цвілі і грибка на стінах, візьміть 10 літрів води, півкілограма мідного купоросу і два літри оцтової кислоти.
Помітивши на стінах в квартирі чорні точки або плями, не зволікайте. Чим швидше ви почнете боротися з пліснявими грибками, тим вірніше буде ваша перемога. Спори грибка не тільки псують зовнішній вигляд приміщень, але і можуть викликати різні алергічні захворювання.
Вам знадобиться
 • - Шпатель або металева щітка;
 • - Респіратор;
 • - Будівельне відро;
 • - Вода;
 • - Мідний купорос ;
 • - Оцет 9%;
 • - Борна кислота;
 • - Залізний купорос;
 • - Креозот;
 • - Формалін;
 • - Кисті або валики;
 • - Покупної грунт глибокого проникнення з антисептичної складової.
Інструкція
1
Очистіть стіну від шпалер. Змочіть шпалери мокрою ганчіркою, щоб вони відійшли від стін, потім шпателем і руками звільніть заражену поверхню.
2
Одягніть респіратор, суперечки дуже летючі і можуть нашкодити вашому здоров'ю. Візьміть розпилювач з теплою водою. Змочіть водою штукатурку, дайте їй набрякнути. За допомогою шпателя або металевої щітки зчистіть всю штукатурку до бетонної основи. Очищайте велику площу стіни, а не тільки в районі зараження грибком.
3
Дезинфікуйте стіну. Грибок проникає глибоко в бетонну конструкцію, тому тільки поверхневими методами його не переможе. Існує декілька розчинів для дезінфекції. Виберіть підходящий для вас.
4
Розведіть в 10 л води 0,5 кг мідного купоросу і два літри оцту.
5
Підготуйте креозот для обробки поверхні.
6
Зробіть розчин з 10 л води, 0,9 кг бури, 0,4 кг борної кислоти, 1,4 л оцту.
7
Змішайте 0,5 кг мідного купоросу, 0,5 кг залізного купоросу в 10 л води.
8
розбовтаному 0,25 л формаліну 40% в 10 л води.
9
Валиком або пензлем промажьте стіну, заражену грибком. Дайте стіні ґрунтовно просохнути. Покрийте другим шаром дезинфікуючого розчину. Знову просушіть.
10
Підготуйте по інструкції покупної грунт глибокого проникнення з антисептичної складової. Грунт добре проникає в бетонну основу. Знепилюють поверхню стін. Поліпшує зчеплення з оздоблювальними матеріалами. А головне, зберігає повітропроникність стіни, що буде перешкоджати розмноженню грибкових спор.
11
заштукатурьте стіну. Дайте їй повністю висохнути. Покрийте її знову антисептичним грунтом. Тепер ваша стіна готова до обклеювання свіжими шпалерами.
Корисна порада
Приймайте профілактичні заходи від цвілі. Позбавляйтеся від підвищеної вологості. Добре провітрюйте приміщення.