Як влаштувати вдома свято.

« Свято - щасливий, радісний день, ознаменований яким-небудь важливим, приємною подією, удачею і т. П .; саме таке радісна подія ». Так звучить одне з тлумачень в словнику Ушакова Д.Н. Свято може стати джерелом сил і хорошим засобом для підняття духу.
Вам знадобиться
  • Позитивний настрій, атрибути для свята і їжа.
Інструкція
1
Варіантів проведення свят будинку маса. Послухайте себе. Чого просить ваша душа? Теплий, затишний свято наодинці з коханою людиною, або тісний, душевний коло домочадців, або вечірка з розмахом? Все залежить від характеру і переваг. Але якщо від свята хочеться душевності і затишку, то краще обмежити коло гостей.
2
Створіть собі святковий настрій в передчутті цієї події. Помрійте вдосталь про те, як проходить свято, як все навколо радіють, і яка тепла атмосфера в домі. Тепер приступайте до планування.
3
Продумайте, кого ви хочете запросити і складіть список. Перегляньте цей список критично перш, ніж усіх обдзвонити. Подумайте про те, чи вистачить місця гостям у вашому домі. Всіх ви хочете бачити, нікого не упустили?
4
Подумайте, що хочете приготувати або замовити на дім з їжі. Чи встигнете ви все приготувати, знадобиться вам допомога? Спираючись на меню, складіть бюджет свята, враховуючи й інші витрати.
5
Обдзвоніть всіх, хто є в списку. Домагайтеся точної відповіді, чи зможе людина прийти. Це дозволить не робити зайвих витрат.
6
Після узгодження з учасниками часу зустрічі, зробіть необхідні закупівлі. Підготуйте будинок. Для цього не тільки зробіть прибирання, але і надайте квартирі святковий вигляд. Навіть кілька розкиданих куль створять певну атмосферу.
7
Не бійтеся експериментів. Для того щоб свято вийшло особливим, треба придумати родзинку. Це може бути несподіваний сюрприз для гостей, незвичайні розіграші та ігри, тематичне оформлення будинку. Можна приурочити свято до якого-небудь цікавої події.
Корисна порада
Знайте, якщо вам хочеться свята, зовсім не обов'язково чекати зарплати і збирати велику компанію. Покличте нехай одного, але хорошого друга. Придумайте з ним щось цікаве або просто приготуйте разом блюдо з якої-небудь кухні і подивіться фільм. Свята допомагають зупинитися і відчути смак життя, вони дарують багато позитивних емоцій і сміху. А сміх продовжує життя.