Як зміцнювати серцевий м'яз. Як зміцнити зношену серцевий м'яз.

Однією з головних причин смертності залишаються серцево-судинні захворювання. До них відносяться інфаркт міокарда, стенокардія, аритмія, ІХС, і всі вони пов'язані з серцевою недостатністю. Як же зміцнювати серцеву м'яз?
Інструкція
1
Серце потребує постійних тренуваннях. Звичайно, не варто непідготовленій людині намагатися побити спортивні рекорди - навантаження повинна збільшуватися поступово, але неухильно. Кращим видом спорту для зміцнення є спортивна ходьба, плавання, їзда на велосипеді. Згодиться для цієї мети і велотренажер, але все ж рух на свіжому повітрі принесе набагато більше користі. Взимку дуже корисним і доступним спортом будуть лижі.
2
Почніть з малого - нехай вашим правилом стане: «Хоча б частину дороги на роботу і з роботи - пішки». Відмовтеся від ліфта. Якщо ви живете в багатоповерховому будинку, піднімайтеся в свою квартиру по сходах - спочатку до 6-го поверху, потім збільшуйте навантаження, щоб зміцнювати серцеву м'яз. Вихідні дні намагайтеся проводити на свіжому повітрі, в русі.
3
Уникайте перевантажень. Спекотні літні дні наші співгромадяни звикли проводити на дачі, виснажуючи себе в битві за врожай. Однак спеку краще перечекати в тіні, а працювати в ранкові та вечірні години. Повірте, ніяке багатство овочів не поверне вам втраченого здоров'я, якщо ви вирішите, що урожай дорожче.
4
Спека взагалі дуже важко переноситься організмом, тому, якщо є можливість, беріть приклад з жителів південної Європи - італійців та іспанців: з полудня і до третьої години пополудні - сієста.
5
Ну і, звичайно, людям, схильним до серцево-судинних захворювань, ні в якому разі не можна зловживати російською лазнею і сауною.
6
Харчуйтеся правильно. Серце повинне отримувати необхідні речовини, щоб правильно функціонувати :? калій - його багато в кабачках, бананах, абрикосах - свіжих і сушених, винограді, родзинках, какао, в бобових культурах ;? магній - бобові, морепродукти, гречка, овес, кавуни, горіхи ;? йод - це морепродукти, буряк, салат, сир, капуста, виноград, сливи ;? вітаміни C і P - апельсини, чорна смородина, яблука, солодкий перець, шипшина, чорноплідна горобина, малина, полуниця.
7
Відмовтеся від важкої жирної їжі, від вершкового масла - замініть його корисним рослинним: оливковою, кукурудзяним, соняшниковою. Ці олії містять поліненасичені кислоти, виключно важливі для зміцнення судин і серця.
8
Вчіться боротися зі стресами. Звичайно, не вийде прожити життя, уникаючи всяких неприємних переживань, однак можна освоїти методики релаксації, які не дадуть зациклюватися на важких думках, истощающих нервову систему і провокують розвиток серцево-судинних захворювань.
9
Пам'ятайте: ваше здоров'я - у ваших руках. Будуйте ваше щасливе майбутнє по цеглинці, а в підставу цієї будівлі покладіть фізичні навантаження, свіже повітря, правильне харчування і позитивне ставлення до життя.
На сьогоднішній день серцево-судинні захворювання є найпоширенішими у світі. Однак, не дивлячись на це, існують способи їх уникнути, до одного з яких можна віднести активне зміцнення серцевого м'яза.
Інструкція
1
Їзда на велосипеді на сьогоднішній день є одним з найбільш ефективних і дієвих способів не тільки профілактики захворювань серцево-судинної системи, а й зміцнення серцевого м'яза.
2
Для того щоб зміцнити м'яз серця і уникнути виникнення будь-яких захворювань серцево-судинної системи дуже важливо навчиться справлятися зі стресами. Щоб зробити це, потрібно освоїти техніки та методики релаксації. В основному, всі вправи подібної спрямованості орієнтовані на нормалізацію дихання, яка призводить до зниження емоційної напруги.
3
Дуже важливо правильно харчуватися. При цьому нехай у вашому раціоні домінують складні вуглеводи, які у великих кількостях міститися в продуктах з цілісного зерна і овочах. А ось такої їжі, як рис, печиво, тістечка і макарони варто уникати.
4
Дуже часто проблеми з серцевим м'язом, зокрема, і з серцем взагалі проявляються через болі в животі. У зв'язку з цим, категорично не варто ігнорувати цей тривожний симптом. Відчувши біль в животі або нездужання - негайно звертайтеся до лікарів за діагностикою.
5
Для того щоб зміцнити серцевий м'яз дуже важливо в першу чергу позбутися всіх інших захворювань. В цьому випадку дуже небезпечна депресія. Тому, якщо ви помітили у себе тривожні симптоми цього захворювання - зверніться до фахівців.
6
Для зміцнення серцевого м'яза дуже корисні заняття фітнесом, особливо в тому випадку, якщо вони регулярні.
7
Як би дивно це не прозвучало, але для зміцнення серцевого м'яза дуже корисний алкоголь. Однак врахуйте, що тільки у вельми помірних кількостях, особливо коньяк.
8
Зміцнити серцеву м'яз допоможуть вам і трав'яні збори, які заварені відповідно до старовинних рецептами наших бабусь. Лікувальні трави для зборів ви цілком можете зібрати самостійно, а можете придбати і в будь-якій аптеці.
9
Дуже корисний для серцевого м'яза мед, на основі якого існує безліч рецептів для зміцнення серцевого м'яза, врахуйте це і не ігноруйте сей продукт. Особливо для серця корисний мед травневий.