Як поліпшити своє робоче місце.

Для офісного співробітника його робочий стіл є, по своїй суті, знаряддям виробництва. Від того, наскільки правильно і раціонально організовано ваше робоче місце , наскільки вам комфортно і зручно працювати, залежить продуктивність і віддача. Крім того, робоче місце - показник вашої організованості та дисципліни, в тому числі і службової. У ваших інтересах поліпшити своє робоче місце , щоб встигати зробити більше протягом робочого дня.
Інструкція
1
На вашому робочому столі обов'язково повинен стоять канцелярський прилад, в якому ви компактно зможете зберігати олівці, ручки, лінійку, ножиці, скріпки, кнопки і степлер, які необхідні вам для роботи. Все недіючі і поламані олівці та ручки без жодного жалю викиньте.
2
У верхньому ящику робочого столу виділіть місце , куди по приході на роботу ви будете складати те, що зазвичай засовує в кишені - ключі від машини, портмоне, чохол від окулярів, мобільний телефон, навушники і програвач. Вони не повинні валятися на поверхні столу.
3
Додайте персональний комп'ютер і монітор так, щоб на столі не знаходилися кабелі і шнури, оскільки вони займають багато місця на робочій поверхні стола, яку не можна вже використовувати раціонально.
4
Розташуйте робочу документацію, якою ви користуєтеся щодня так, щоб в будь-який момент вам було зручно до неї дотягнутися. Легкий і вільний доступ забезпечте собі і до ящиків столу.
5
Службові документи та документи внутрішнього користування завжди тримайте в окремому закритому ящику стола, щоб сторонні люди не мали можливості їх побачити, навіть якщо вони мають зовсім нейтральне зміст. Важливі документи скануйте і зберігайте в електронному форматі * .pdf, що істотно полегшить їх пошук і забезпечить краще збереження.
6
І стежте самі, щоб ваш робочий стіл завжди був протертий від пилу, не сподівайтеся на прибиральниць. Щодня, перед відходом прибирайте в стіл всю документацію. Вранці, прийшовши на роботу, ви зможете відразу ж приступити до виконання робочих завдань, не втрачаючи час на підготовку.
Робочий стіл Windows - це робочий простір користувача, відображається безпосередньо після завантаження операційної системи. На робочий стіл зазвичай поміщаються часто використовувані елементи управління, файли документів і посилання/ярлики на них.
Вам знадобиться
  • - програми для роботи з ярликами на робочому столі (наприклад sTabLauncher, Fences або Desk Drive).
Інструкція
1
Почніть преображення свого робочого столу з генерального прибирання. Позбавтеся від сміття на робочому столі, залиште тільки ті файли і ярлики, якими ви дійсно користуєтеся. Доступ до більшої частини програм можна отримати через меню «Пуск» .Якщо у вас виникли труднощі з видаленням ярликів, скористайтеся функцією «Майстер очищення робочого столу». Клацніть правою кнопкою миші по вільному ділянці робочого столу виберіть пункт «Упорядкувати значки» і в меню побачите цікаву для вас функцію. Програма створить список ярликів для очистки. Вибрані вами ярлики перемістяться з робочого столу в папку Невикористані ярлики робочого столу.
2
Далі скачайте програму, що дозволяє впорядкувати документи і файли на робочому столі (наприклад sTabLauncher, Fences або Desk Drive). Вони зручні і прості у використанні. За допомогою неї розподіліть простір на декілька блоків (змініть розмір створеного блоку тим же способом, яким ви змінюєте положення вікна будь-якої програми в Windows), в які помістіть необхідні файли або ярлики. Також ви можете задати назву для кожної групи документів. Створіть, наприклад, блок «Робота з графікою», «Розваги», «Ігри» і т.д. Це значно спростить пошук потрібної вам програми або файлу.
3
Щоб зробити свій робочий стіл по-справжньому унікальним, скористайтеся програмою для зміни оформлення робочого простору. Подібні програми багаті настройками, і ви можете зробити саме те, що вам найбільше до смаку. Встановіть необхідні віджети, виберіть іншу тему оформлення, змініть стандартні іконки, поміняйте фоновий малюнок.
Корисна порада
При оздобленні робочого столу дотримуйте акуратність, не варто разом встановлювати велику кількість додатків, які змінюють зовнішній вигляд системи.