Як збільшити ріст на 10 см. Як витягнути своє зростання.

Вважається, що зазвичай зростання людини призупиняється до 20 років. Але що робити, якщо є бажання підрости на 10-12 см? Існує декілька ефективних способів, щоб збільшити свій зростання навіть після настання 20 років.
Інструкція
1
Найдієвішим методом збільшення зростання а в дорослому віці є терапія гормонами. Справа в тому, що причиною низькорослості є нестача гормону соматотропіну. Саме з його допомогою ростуть кістки, тому якщо приймати цей гормон за призначенням лікаря в строго регламентованих дозах, можна вирости на 10-12 см. Однак у гормонотерапії є протипоказання і серйозні побічні ефекти, в результаті прийому препаратів ростуть не тільки ті кістки, які потрібні , але і всі інші.
2
Збільшити зростання можна припомощи синтезу гормону соматотропіну в організмі. Він досягається шляхом прийому вітамінів Е, С і В3. Якщо пити по 150 мг вітаміну С і 100 мг токоферолу в день, зміст соматотропіну в організмі збільшиться до 23%. Ще треба приймати препарати. містять цинк, вони сприяють утворенню в організмі іншого гормону - соматомедина. Він теж допомагає кісткам рости.
3
Дієвим способом збільшення зростання а на 10-12 см є операція по подовженню ніг. В ході цієї процедури спочатку ламають гомілки, потім на них надягають компрессионно-дистракційний апарат і зрощують кістки, поступово їх витягаючи. Процес займає близько року, він дуже болючий і складний, можуть бути ускладнення.