Як прибрати зморшки з очей.

Зморщечки в області очей, так звані, «гусячі лапки», з'являються на обличчі одними з перших. Вони утворюються від того, що ми морщимося, дивлячись на яскраве сонце, сміємося або примружується, намагаючись щось розгледіти вдалині. Під Гожої в цій області обличчя практично немає жиру і сальних залоз, тому вона позбавлена природного зволоження і страждає з віком в першу чергу. Прибрати зморшки с очей можна кількома способами.
Інструкція
1
Час появи перших зморшок в області очей можна істотно перенести за допомогою профілактичних заходів, спрямованих на уповільнення процесів старіння шкіри. Основний прийом в боротьбі за це - інтенсивне зволоження. Легкі, зволожуючі креми, слід використовувати для цієї області обличчя з юності. Їх слід наносити на ніч і під денний макіяж. Використовуйте тільки спеціальні засоби для області навколо очей при знятті косметики. Влітку, в сонячні дні з складі зволожуючого крему обов'язково мають бути присутні частинки, що захищають шкіру від ультрафіолетових променів.
2
При появі перших зморшок, розгладити їх можна навіть народними засобами - поживними масками на основі оливкового масла або косметичної глини зі сметаною. Добре тонізують шкіру і розгладжують невеликі зморщечки обтирання шкіри близько очей кубиками заморожених трав'яних настоїв.
3
З віком, до 40 років можна почати користуватися антивіковими кремами з ретинолом або пентапептид, що сприяють виробленню колагену в глибоких шарах шкіри. Деякі з таких кремів, розраховані на глибокі вікові зміни містять такі сильнодіючі компоненти, як третінон і альфа-гіроксі кислоти, тому застосовувати їх треба дуже обережно.
4
Сучасна косметологія пропонує безопераційні методи омолодження та усунення Моржін в області очей. До одним з найефективніших і безболісних відноситься біоліфтінг, заснований на стимулюючому впливі струмів високої частоти, посиленому косметичними препаратами.
5
Найбільш радикальними безопераційним засобами повернути молодість і прибрати зморшки є контурна пластика, при якій використовують гелі на основі гіалуронової кислоти і иньекции ботокса або диспорта, які тимчасово паралізують мімічні м'язи обличчя, вони перестають скорочуватися, після чого зморшки розгладжуються.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5vfBsGPNZvs