Як прикрасити сукню. Як прикрасити чорне плаття мереживом своїми руками.

Дівчата завжди прагнуть зробити себе якомога красивіше, створити свій індивідуальний образ, і це правильно. Навіть якщо ви купили плаття своєї мрії, з допомогою нехитрих прийомів ви можете зробити його унікальним.
Вам знадобиться
  • Шийний хустку, ремінь, мереживо, шматочки фетру, намистини, булавки.
Інструкція
1
Сукня можуть прекрасно прикрасити аксесуари. Виберіть шийну хустку в тон сумочці, або туфлям. Можна взяти яскравий хустка, якщо плаття досить стримане, і навпаки - однотонний до строкатого платтю. Хустку зав'яжіть або просто на вузол, або використовуйте цікавий затискач. Також можна заколоти хустку брошкою.
2
Також один з найдоступніших способів прикрасити ваше плаття - це правильно підібраний ремінь. Це може бути тонкий червоний, або білий поясок до чорної сукні, або широкий шкіряний ремінь до екстравагантного міні. Не бійтеся експериментувати, візьміть кілька ременів, приміряйте і покрутити перед дзеркалом. Правильно підібраний пояс допоможе вам зробити ошатним навіть звичайне плаття і вигідно підкреслить вашу талію.
3
А тепер займемося рукоділлям. Візьміть шматочки фетру, наявні у вас, і виріжте квітка, або забавну тваринку. Пришийте яскраві оченята-намистинки, прикрасьте квітка тичинками з бісеру і приколіть до сукні шпилькою. Ваша брошка готова!
4
Візьміть відріз мережива і пришити до подолу сукні. Якщо плаття у вас в молодіжному стилі, візьміть яскраве жовте або бірюзове мереживо. Якщо плаття класичне, пришийте мереживо нейтральних кольорів - біле, чорне, бежеве, молочне. Ваше плаття придбає цікавий і романтичний вигляд.
Корисна порада
При бажанні і для економії коштів шийну хустку можна пов'язати на плаття замість пояса.
Плаття бісером розшивали ще тисячоліття тому, і це лише підтверджує приказку - «Все нове - добре забуте старе». Зараз бісерні прикраси на сукнях найрізноманітніших фасонів і раніше виглядають актуально і яскраво, і якщо якесь плаття здається вам нудним, то варто спробувати оживити його за допомогою оригінальних декоративних елементів.
Інструкція
1
Розшийте плаття окремими бісерінамі. В хаотичному порядку (узор в цьому випадку дотриматися буде не так-то просто) нашейте на спідницю або корсет бісеріни вподобаного кольору. Комбінуйте їх з намистинами і стразами. Можна пришивати бісер і з паєтками - проденьте голку з ниткою через пайетку, надіньте на нитку бісеринку, знову пропустите голку з ниткою через тканину.
2
Намітьте спеціальним олівцем для тканини малюнок, який хотіли б вишити. Це можуть бути смужки, картинки, візерунки. Пришивайте бісеріни одну за одною, намагаючись, щоб вони щільно прилягали один до одного, але не затягуйте занадто сильно. Можна підкреслити такі вишиті елементи контурами з тасьми, шнурка або бісерної нитки контрастного кольору.
3
Заготовте бісерну вишивку заздалегідь - використовуйте як основи канву або щільну тканину. Так можна зробити цілі вставки з самими різними зображеннями, зробивши вишивку за схемою. Акуратно пришийте вишивку до сукні потайним швом, а краю сховайте під тасьму або шнурок.
4
Сплетіть з бісеру різні фігурки - метеликів, квітів, звірів, а потім пришийте до сукні. Дуже ефектно виглядатимуть маленькі бісерні лілії або троянди, прикріплені до корсета. Такі фігурки можна підвісити до сукні з допомогою бісерних ниток - особливо вдало така прикраса буде виглядати на плаття в етнічному стилі.
5
Розшийте плаття бісерними нитками. На довгі нитки нанизайте бісер, а потім, виклавши їх на тканини бажаним візерунком, акуратно пришийте. Ви можете перехопити нитки тільки в декількох місцях, і тоді у вас вийдуть гарні звисають декоративні елементи.
6
Сплетіть широкі стрічки з бісеру потрібної довжини в будь-який з технік («мозаїка», «полотно», «готична ланцюжок») і прикрасьте стрічками комір, рукава, поділ або пояс сукні.
Корисна порада
Добре, якщо у сукні є підкладка - якщо тканина сукні буде прошита наскрізь, це не тільки зіпсує його зовнішній вигляд з вивороту, а й може створити дискомфорт при носінні.