Як зробити рясу буддистського ченця. Як вибрати монастир для постригу.

В Азії буддистські монахи носять ряси, щоб відрізнятися від звичайних людей. Найпростіший варіант ряси складається з трьох частин - уттарасангі, антаравасакі і Сангат. Уттарасанга - верхня частина шати монаха, яка обертається навколо тіла і накидається на ліве плече, в той час як праве плече залишається відкритим. Антаравасака носиться на нижній частині тіла як саронг, прикриваючи ноги.

Сангат носять в холодну погоду, цю частину ряси накидають на плечі або накидають на голову для того, щоб було тепліше.

1. Окрасьте матерію відповідно до рекомендацій на упаковці з фарбою. Щоб надати рясі правдоподібність, пофарбуйте тканину в шафрановий жовтий або в червоний.

2. Виріжте шматок тканини шириною 1,8 м і довжиною 2,7 м для уттарасангі. Відміряйте по всьому периметру шматка по 1 см заступа і загніть краю. Приколіть краю шпильками і розгладьте.

3. Прострочіть загнуті краї тканини, щоб вийшла кромка. Виймайте булавки у міру шиття, щоб не погнути і не зламати голку швейної машини.

4. Виріжте шматок тканини 1,2 м шириною і 1,5 м завдовжки для антаравасакі. Відміряйте по краях 1 см заступа і загніть. Закріпіть загнутий край шпильками.

5. Прошийте вздовж загнутого краю тканини, щоб вийшла кромка. Не забудьте прибрати булавки у міру шиття.

6. Виріжте шматок тканини 1,5х1,8 м для Сангат. Точно так же відміряйте по периметру 1 см і загніть краю, приколів шпильками.

7. Прошийте загнутий край Сангат.

8. Оберніть антаравасаку навколо талії, щоб краї накладалися один на одного. Заткніть зовнішній край тканини за пояс і загорніть тканину у талії так, щоб вона щільно прилягала. Положітеуттарасангуна передню частину тіла так, щоб один кінець був закинути на ліве плече. Потягніть залишилася тканину, щоб обернути навколо спини, потім знову оберніть навколо торсу. Заправте кінець за пояс антаравасакі. У погану погоду Сангат потрібно накинути на плечі, як шаль, або на голову, щоб захиститися від холоду. Коли Сангат не використовується, її можна зв'язати в петлю і використовувати як сумку.