Як встановити скайп для нокиа.

Одним з найсучасніших і зручних способів спілкування є Skype. Він дає можливість власнику комп'ютера або мобільного пристрою здійснювати безкоштовні голосові та відео дзвінки через інтернет. Розглянемо простий спосіб установки Skype на сучасний телефон Nokia.
Інструкція
1
Щоб встановити програму Skype, її необхідно завантажити за допомогою встановленого додатка «Магазин Ovi», яке можна знайти в меню телефону серед інших додатків. На значку зображена блакитна сумочка з написом Ovi.
2
Запустивши програму, ви побачите зверху навігаційну панель, а відразу під нею поле для введення «Пошук у Магазині Ovi». Помістіть туди курсор, введіть слово Skype і натисніть кнопку «Пошук». Тут же з'явиться список програм, серед яких Skype буде першим. Перейдіть в розділ програми. На новій сторінці ви побачите дві кнопки: «Завантаження» і «Написати відгук». Натисніть «Завантаження» і дочекайтеся завершення завантаження і установки.
3
Після закінчення процесу установки вам буде запропоновано запустити Skype (програму також можна знайти в папці «Програми» в меню телефону). Натисніть кнопку «Запустити» і дозвольте додатком здійснити підключення до інтернету. Прийміть умови угоди користувача Skype, а потім введіть дані свого облікового запису, щоб почати користуватися програмою.
4
Якщо ви не маєте облікового запису, то вам необхідно зареєструватися. Для цього натисніть кнопку «Створити обліковий запис» та введіть своє ім'я та бажаний логін Skype. Після цього вам потрібно ввести пароль і вказати адресу своєї електронної пошти. Після успішної реєстрації в системі ви відразу ж зможете почати користуватися Skype.