Як залити підлогу в будинку. з чого зробити прибудуй до будинку.

Наливна поли часто використовують на поверхні з незначними нерівностями. Важливо дотримуватися технологію заливання підлоги, щоб не порушити гідроізоляцію розташованого нижче приміщення.
Вам знадобиться
  • - "кішки"
  • - рівень
  • - голчастий валик
  • - металевий профіль
  • - розчин
  • - гідроізоляційні матеріали
Інструкція
1
Спочатку треба настелити гідроізоляційний шар, щоб при роботах не затопити сусідів або підвальне приміщення будинку, якщо роботи ведуться на першому поверсі. Гідроізоляцією може служити щільний промисловий поліетилен, руберойд і рулонні гідроізоляційні матеріали. Матеріал розкочується по поверхні підлоги, так щоб на стінах залишався запас на передбачувану висоту підлоги. Якщо аркушів гідроізоляції кілька, то їх слід класти внахлест близько 15 см.Для гідроізоляції можна не класти матеріал, а просто гарненько замазати всі стики плит і тріщини підлоги алебастром або розчином. Одна незамазанная тріщина приведе до протікання статі, тому будьте уважні.
2
Потім вимірюють рівень підлоги, настилають напрямні. Як напрямні використовуються металеві профілі. Направляючі кладуть на картонні підкладки. Першу направляючу встановлюють за допомогою рівня, решта орієнтують по першій, періодично звіряючись з показаннями рівня. Між профілями витримують відстань близько 70 см, закріплюють профілі гіпсом або алебастром.
3
Для тепло- і звукоізоляції можна укласти під підлогу пінополістирол. Щоб зменшити навантаження на перекриття будинку, іноді між напрямними засипають керамзит. Керамзит може спливти, тому його накривають металевою сіткою, а безпосередньо перед заливкою підлоги керамзит треба змочити ґрунтовкою. Грунтовка повинна бути спеціально для рідких підлог і краще тієї ж самої фірми-виробника, що й сам підлогу.
4
Потім ретельно вимішують рідкий підлогу і заливають між напрямними. Розганяють і розрівнюють поверхню за допомогою голчастого валика і правила. Необхідно постаратися обійтися одним розчином, тоді підлога буде більш однорідним, тому для замішування беруть велику ємність (більше 20 л) Починати заливати підлогу слід з найвищої точки поверхні, якщо при цьому ви переміститеся в дальній від дверей кут, то повертатися до виходу треба в "кішках" - спеціального взуття на шипах, яка використовується в альпінізмі.
5
Рідкий підлогу сохне дуже довго. Терміни засихання коливаються від 10 днів і до кількох місяців. Будівельники приблизно оцінюють терміни висихання по глибині статі: 1 см статі сохне 1 тиждень. Не поспішайте помацати або пройтися по рідкому підлозі, інакше вся робота буде зіпсована.
Зверніть увагу
Фахівці не рекомендують заливати новий рідкий підлогу поверх старого. Краще видалити стару підлогу аж до бетонної плити.