Як влаштуватися в турфірму. супровідний лист до резюме в турфірму.

Співбесіда при прийомі на роботу - це завжди дуже делікатне момент. Тим більше якщо це вже далеко не перша спроба отримати бажану посаду. Головне дати зрозуміти, що ви впевнений і знає свою справу людина.
Інструкція
1
При прийомі на роботу в турфірму треба підготуватися заздалегідь, продумати питання, які вам зададуть, і відповіді на них. Будьте готові до того, що питання стосуватимуться не тільки вашої специфіки, а й спрямовані на перевірку стресостійкості, вміння працювати в колективі.
2
Складіть резюме. Воно повинно містити всю необхідну про вас інформацію. Вкажіть ваші персональні дані, адресу та контактні телефони, сімейний стан і місця попередньої роботи. Залишене після бесіди резюме не залишиться без уваги, оскільки це говорить про ваш серйозний намір щодо посади, готовності до робочого процесу.
3
При формуванні першого враження актуальним останнім часом є візуальний фактор. Якщо чисто зовні людина приємний, то і працювати з ним теж буде приємно.
4
Намагайтеся бути не надто напористим, але і занадто скромним і тихим теж бути не варто. Інакше серед інших кандидатів вас просто не помітять. Стандартні вимоги до посади в турфірмі: досвід роботи в туризмі, знання галузі, уміння працювати в системі майстер-тур, знання основних туристичних технологій, англійська мова - рівень, достатній для ведення ділової переписки та спілкування з партнерами. Вагомим при прийомі на роботу є також особисті якості - доброзичливість, уважність і акуратність.
5
Намагайтеся показати своє ставлення до роботи, прагнення до професійного розвитку і наскільки важлива для вас ця робота. І ви напевно займете бажану посаду і перейдете зі статусу здобувача в статус співробітника турфірми.