Як почистити білі рукавички.

Білі рукавички - це дійсно красиво. Жіночі ручки виглядають в них так аристократично. В таких ручках важко уявити важку авоську з продуктами. Букет з троянд більше личить цим рукавичок. Але такий ефект досяжний лише в разі абсолютно білих рукавичок. А вони так швидко брудняться. Рукавички з тканини можна легко відіпрати підходящим засобом, а що робити з шкіряними рукавичками?
Вам знадобиться
  • Молоко незбиране
  • Яєчний білок
  • Спирт
  • Безбарвний крем для тонкої шкіри
  • Клаптик фланелі
  • нашатирний спирт
  • Дитяче мило
  • Нова губка для миття посуду
Інструкція
1
Визначте ступінь забрудненості рукавичок і ступінь ізноса.Краска на шкірі дуже часто тріскається. У ці мікротріщини потрапляє бруд і зорово підсилює ефект заношеними рукавичок. Наявність таких тріщин на ваших рукавичках свідчить про те, що термін служби їх закінчився. Як би ви не намагалися відчистити рукавички, вони дуже швидко знову придбають неохайний поношений вигляд. Якщо ж поверхня шкіри ціла, і рукавички просто забруднилися, почніть процес чистки.
2
Загальна очистка кожіНаденьте рукавичку на руку. Губку для миття посуду змочіть в мильній воді, стисніть кілька разів і утворилася піною ретельно протріть всю рукавичку. Намагайтеся, щоб на шкіру потрапляло якомога менше вологи. Потім губку прополощіть і чистою вологою губкою видаліть сліди мильної піни. Ретельно витріть рукавички сухою фланеллю. Іноді такого чищення достатньо, щоб рукавички знову придбали свіжий вигляд.
3
Глибока очісткаЕслі просто мильною обробки недостатньо, спробуйте відчистити застарілі плями за допомогою спирту. Перш ніж чистити шкіру спиртом, обов'язково перевірте стійкість фарби де-небудь в непомітному місці. Ще один спосіб освіжити білий колір рукавичок - це почистити їх сумішшю яєчного білка і цільного коров'ячого молока. Збийте 1 білок і півсклянки коров'ячого молока. Намочіть фланелеву ганчірочку в цій суміші і протирайте забруднені місця. Після того як видаліть бруд, обов'язково протріть всю рукавичку цілком.
4
Виведення складних пятенДля видалення складних плям розведіть в 100 мл теплої води 1-2 чайних ложки рідкого мила і 1 чайну ложку нашатирного спирту. Ретельно перемішайте. Чистите акуратно фланелевою ганчірочкою, змоченою в розчині. Не поспішайте. Обов'язково перевірте стійкість фарби на ваших рукавичках в непомітному місці.
5
Завершальний штріхСопрікосновеніе з вологою сушить шкіру, вона стає жорсткою, жолобиться. Щоб цього не сталося, після чистки ретельно протріть рукавички безбарвним кремом для тонкої шкіри, загорніть в м'яку тканину і покладіть сушитися в прохолодному місці на 1-2 дні.
Зверніть увагу
Не використовуйте для обробки рукавичок безбарвний крем для взуття. До його складу входять речовини, що роблять шкіру більш жорсткою. Але те, що добре для взуття, неприйнятно для перчаток.Нікогда Не мийте рукавички гарячою водою. Вони стануть жорсткими, а фарба може потріскатися.