Як впоратися з депресією.

Депресія - хвороба, небезпечна своєю непередбачуваністю. У стані депресії люди звершують такі вчинки, про які потім можуть шкодувати все своє життя. Якщо ви бачите, що перебуваєте близько до депресивного стану, не варто чекати, треба діяти.
Інструкція
1
Вивчіть симптоми, зверніть увагу на стан тіла. Депресія буває двох типів - справжня і те, що називається «субдепрессівного станом». При реальній депресії порушується робота тіла: пропадає апетит, з'являється безсоння або, навпаки, надмірна сонливість, скаче артеріальний тиск, частішає пульс. Все це супроводжується зневірою, апатією, тугою, почуттям безсилля і безперспективності всього життя. При уявної депресії або «субдепрессівного стані», є тільки психологічні симптоми і відсутні фізіологічні. При реальній депресії варто обов'язково звернутися до лікарів або психолога.
2
Проведіть роботу з фізіологічними станами. Встановіть режим сну і відпочинку, вчасно лягайте спати, вчасно прокидайтеся. Займіться релаксацією - йогою, наприклад, сходіть на масаж, відпочиньте. Якщо є перевтома, можна відіспатися пару днів, потім варто знову повернутися в звичний режим сну-неспання. Їжте більше вітамінів, не ігноруйте звичний образ харчування.
3
Скористайтеся депресією , як поворотною точкою в житті. Більшість людей схильні все-таки до уявної депресії, а це стан, який виникає тоді, коли потрібно робити вибір. Наприклад, ви довго збиралися подати на розлучення або звільнитися з компанії, роз'їхатися з батьками або з'ясувати стосунки з коханою людиною. Депресія - це крайня точка кипіння, ретельно подавляемого зусиллям волі. Прийміть рішення, зробіть те, що хочете, і тоді джерела депресії зникнуть. А за ними піде і сама хандра.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1qTA3Jmg0tg