Як сплести з бісеру тварин. Як сплести з бісеру об'ємних тварин.

Під плетінням тварин з бісеру зазвичай мається на увазі виготовлення об'ємних іграшок на дроті, які можуть послужити дрібними прикрасами та аксесуарами: підвісами до телефонів, брелоками, просто прикрасою інтер'єру. У той же час тварини з бісеру на плоскому полотні мають набагато ширшу сферу застосування: вони можуть бути нашиті на чохол для телефону, обгорнуті навколо руки, як браслет, або навколо шиї, як намисто. Плести тварин на площині набагато простіше, а результат перевершить всі ваші очікування.
Вам знадобиться
  • Чеський або японський бісер однакового розміру, відтінки молочно-білий, золотисто-коричневий, середньо-коричневий, шоколадно-коричневий;
  • Міцна біла нитка (лавсан, №40);
  • Тонка бісерна голка;
  • Дві застібки.
Інструкція
1
Підготуйте схему плетіння. В нашому випадку це буде дракон. Схема призначена для плетіння в мозаїчній техніці, інакше «пейот». Наберіть першу білу бісерину. Пройдіть крізь неї двічі, щоб закріпити в петельці. Залиште невеликий (15-20 см) хвостик, щоб пізніше закріпити на нього застібку.
2
Наберіть по схемі перший вертикальний ряд. Крім першої бісеріни, в ньому має бути парна кількість бісерин. За схемою всі вони повинні бути білими. Далі пройдіть крізь третю з кінця бісерину в зворотному напрямку. Дві останні при цьому виявляться як би в одному горизонтальному ряду, їх отвори будуть паралельні. Наберіть ще одну білу бісерину і пройдіть через п'яту з кінця бісерину. Так пройдіть весь ряд, в результаті у вас вийде два ряди, що нагадують цегляну кладку або стільники.
3
Далі відповідно до схеми набирайте по одній бісеріне певного кольору. Слідкуйте, щоб вони не деформувалося, зберігало ширину по всій своїй довжині. Чи не перетягуйте нитку і не розслабляйте надмірно, щоб вона не рвалася і не проглядала між рядами бісерин.
4
Після закінчення роботи прикріпіть застібки до країв виробу його можна носити як широкий браслет.
Зверніть увагу
У цій же техніці ви можете сплести інших тварин, схеми яких знайдете