Як відкрити пошкоджений архів.

Архівація - зручний спосіб зберігання даних в стислому стані. Тим не менш, іноді при спробі розпакувати архів з необхідною вам інформацією, ви можете зіткнутися з тим, що архів виявляється пошкодженим. З цієї ситуації можна знайти вихід, і ви можете спробувати повернути важливі дані, відновивши архів за допомогою програми WinRAR і вбудованих в неї інструментів.
Інструкція
1
Відкрийте в WinRAR неробочий архів. В меню програми виберіть розділ «Команди», і в списку, знайдіть опцію «Відновити архів». Також ви можете викликати команду відновлення, натиснувши комбінацію клавіш Alt + R. Відкриється вікно відновлення - підтвердіть його, натиснувши ОК, і потім дочекайтеся закінчення операції по відновленню архіву.
2
Архів збережеться у вигляді копії в тій же папці, в якій зберігався пошкоджений архів. Ви дізнаєтеся його по напису fixed, що з'явилася в назві.
3
У більшості випадків цей спосіб допомагає повернути всі втрачені дані. Тому, якщо ви скачали заархівовану інформацію, яку довго шукали, і архів відмовляється працювати, не видаляйте скачаний файл і не починайте відразу шукати альтернативу невдалої закачуванні.
4
Спробуйте відновити дані за допомогою WinRAR, перевіривши попередньо кілька параметрів, від яких залежить відновлення архіву.
5
Якщо архів захищений паролем і не відкривається, переконайтеся, що ви ввели правильний пароль. Перевірте розкладку, переконайтеся, що у вас не натиснуто Caps Lock.
6
Якщо пароль при запуску архіву не вимагається, поновіть WinRAR до останньої версії, а також відновите версію програми, яку ви використовуєте для закачування файлів через інтернет. Можливо, сам архів, викладений на сервері, не є пошкодженим, і ушкодження він отримав через некоректну закачки.
7
Не варто скачувати файли за допомогою браузера - це ненадійний спосіб, в якому ви ризикуєте втратити частину інформації.
8
Коли ви скачаєте архів, порівняйте його розмір з тим, що вказаний на сайті. Якщо розмір завантаженого архіву менше, значить, в процесі закачування ви втратили частину даних через помилку з'єднання, помилки оперативної пам'яті, проблеми з жорстким диском, помилки в програмі закачування, і т.д. Повторіть закачування файлу іншим методом.
9
Відновивши архів, спробуйте розпакувати його повторно і перевірте, чи повністю відновилася інформація.