Як ставити підшкірний укол.

Деякі види лікарських засобів вводять підшкірно, так вдається уникнути більш болючих внутрішньом'язових ін'єкцій. Вводити препарат в шкіру зовсім не боляче, так як вона має маленьку щільність. Підшкірні уколи можна ставити самостійно після консультації з доктором і призначення препарату і введених доз. Попередньо купите ін'єкційні шприци та спиртовий розчин.
Інструкція
1
Помийте руки з використанням мила і ретельно обполосніть. В лікарнях зазвичай надягають рукавички, але це необов'язково, якщо звичайно ви ставите укол самі собі. Якщо ви будете вводити ін'єкцію іншій людині, краще все-таки надіньте стерильні рукавички.
2
Акуратно відкрийте ампулу і наберіть ліки. Надіньте наконечник на шприц і відкладіть в сторону, але намагайтеся не впустити його на підлогу. Щоразу використовуйте новий шприц, в старому можуть розвиватися хвороботворні бактерії, а кип'ятити його не можна.
3
Обробіть шкіру дезинфікуючим розчином, наприклад спиртом або будь настоянкою, яка має міцність більше 70 оборотів. Протріть не тільки місце безпосередньої ін'єкції, а обширнішу частина шкіри.
4
Якщо ви ставите укол іншій людині, можете ставити в руку. А якщо самому собі - в живіт. Зробіть складку двома пальцями вільної руки, і сміливо введіть голку під кутом 40-50 градусів на глибину 3-4 мм. Поступово введіть ліки і прикладіть ватку, але сильно не здавлюйте, інакше воно може вийти крізь пошкоджену голкою шкіру.