Як поставити дрова.

Якщо стіс з дровами встановити неправильно, весь ваш труд буде зроблений марно і все доведеться встановлювати заново. Дрова в стіс можна складати тільки повністю просушені. Спочатку їх потрібно напіліть, розколоти, залишити навалом до повного просихання і тільки після цього ставити стіс для зберігання.
Інструкція
1
Якщо ви встановлюєте стіс з дровами в приміщення, де є стіни і підлогу, то з їх установкою, як правило, не виникає жодних проблем. Головне правильно викласти перший ряд. Укладайте в нього самі рівні і довгі поліна, щільно розташовуючи їх до бічних стінок. Кожен ряд встановлюйте щільно один до одного з невеликим нахилом до задньої стіни приміщення. Всі утворилися порожнечі ззаду дровітні заповнюйте дровами . Таким же способом встановлюйте всі наступні дровітні. Дрова потрібно складати тільки рівні. Все поліна з сучками і нерівностями використовуйте відразу.
2
При установці дров на відкритому просторі, де немає підтримуючих стін процедура установки більш трудомістка і виконуватися вона повинна з максимальною ретельністю. Стіс ставте без нахилу. З боків виробляєте викладку сітки з дров. Дрова в утримує сітці повинні бути підібрані особливо ретельно, рівні і однакові по довжині.
3
Часто, встановлюючи стіс з дров на відкритому просторі, роблять підтримують бічні опори. Для них підійдуть стійки, які будуть встановлені з бічних сторін за розміром розпиляних дров. Це більш надійний спосіб установки, ніж при викладанні бічних сіток.
4
Знизу дров при всіх способах установки прокладете дошки або поперечні довгі палиці. Це необхідно для провітрювання дров щоб вони не були швидко псуються.
5
Якщо дровітні встановити правильно, не поспішаючи і рівно, то необхідності переробляти роботу повторно не виникне.