Як подарувати рожеві троянди.

Флюрографіка, відома також як мова квітів, існувала ще в Середні століття. У квітів були значення. Навіть розташування стебла і аромат пелюсток говорили таємничою мовою. Троянди в основному асоціювалися з відданістю і використовувалися для демонстрації любові, як в букеті, так і у вигляді окремої троянди. У символічному сенсі одну троянду від іншої відрізняють шипи, стебла і кольору.

Рожеві троянди, найдавніший колір, також відрізняються від інших троянд з рожевим відтінком. Традиційна рожева троянда символізує безмежне щастя. Темно-рожева означає подяку, а персикова вказує на задоволення. Дарувати рожеві троянди означає заявляти про подяки, щастя, а також визнаватися в любові тій людині, кому ви їх підносите.

1. Виберіть перевіреного флориста або квітковий салон в інтернеті, який здійснює доставку букетів у вашому регіоні.

2. Введіть поштовий індекс і адреса доставки на сайті.

3. Введіть дату, коли повинні бути доставлені троянди. Перевірте, чи можна замовити на бажану дату експрес-доставку або доставку-сюрприз.

4. Перегляньте різні варіанти букетів з рожевих троянд, представлені на сайті, зробіть вибір, додавши букет в корзину. Також можна додати до букета додаткові деталі, наприклад, шоколадні цукерки.

5. Знову введіть індекс.

6. Перейдіть в свою корзину, ознайомтеся з умовами оплати і доставки.

7. Зареєструйте адресу та ім'я одержувача. Визначте привід, наприклад, день народження або ювілей, в спеціальному полі, якщо таке є.

8. Введіть ім'я, адресу, номер телефону та інформацію про банківську карту або рахунку в платіжній системі PayPal (або WebMoney) для того, щоб здійснити оплату замовлення.

9. Складіть короткий привітання або підпис до листівки, яка буде доставлена з трояндами.

10. Завершіть оформлення замовлення, натиснувши на відповідну кнопку. Збережіть копію інформації про платіж і ордера доставки.