Як видалити плями зеленки. Як видалити зеленку з одягу.

Зеленка - популярне антисептичний засіб. Однак, при його використанні нерідкі випадкові плями на одязі і оточуючих предметах. Щоб видалити плями зеленки, скористайтеся одним із запропонованих нижче способів, і ви без зайвих зусиль повернете улюбленим речам первісний вигляд.
Інструкція
1
Для видалення плям зеленки на тканини скористайтеся одним з плямовивідників, наявних у вільному продажі. Ці синтетичні засоби мають широкий спектр дії і допоможуть вам у боротьбі з більшістю проблемних плям. На упаковці будь-якого засобу для виведення плям ви знайдете докладну інструкцію про те, як ним користуватися.
2
Гладкі, рівні поверхні (лінолеум, шкіра) протріть ватяним тампоном, змоченим у спирті, ацетоні або рідини для зняття лаку. Очистити плями зеленки на полірованої меблів вам допоможе звичайна стірательная гумка. Перед тим, як їй скористатися, за допомогою серветки приберіть з поверхні надлишки рідини.
3
Якщо зеленкою забруднений палас, м'які меблі, нанесіть на пляму розчин 10% -ного аміаку. Цей же спосіб підходить для видалення зеленки з дерев'яних панелей.
4
Одяг із бавовняних тканин замочіть в слабкому розчині марганцівки. З деяких тканин плями зеленки можна видалити шляхом багаторазового прання зі звичайним пральним порошком.
5
Нанесіть на пляму соду і залийте слабким розчином оцту. Що відбулася хімічна реакція змусити пляма зеленки зникнути.
6
Розведіть невелику кількість крохмалю водою, нанесіть кашку на пляму і залиште на пару годин. Потім виперіть як звичайно.
Зверніть увагу
Чи не застосовуйте соду і оцет на тканинах з рісунком.Прі роботі з ацетоном скористайтеся гумовими рукавичками, щоб захистити руки.
Корисна порада
Чим раніше ви приступите до видалення плям зеленки, тим швидше й ефективніше з ними впораєтеся. Застаріле пляма вивести складніше.