Як вирахувати витрату.

Витрати в бухгалтерському обліку - це зменшення прибутку за допомогою вибуття активів організації, наприклад, грошових коштів або появи яких-небудь зобов'язань перед іншими організаціями.
Інструкція
1
Витрати , пов'язані з виробництвом продукції поділяються на прямі і непрямі. Прямі витрати - це, наприклад, заробітна плата персоналу, зайнятого безпосередньо виробництвом продукції, закупівля матеріалу для виробництва продукції. Непрямими витратами зізнаються: зарплата адміністративно-управлінського відділу, інші витрати, які не впливають на випуск продукції, наприклад, канцелярське приладдя.
2
Непрямі витрати відображаються на рахунку 25 «загальновиробничі витрати» або на рахунку 26 «загальногосподарські витрати». По закінченню місяця витрати, записані на рахунку 25, підсумовуються і списуються проводкою: Д20 «основне виробництво» К25.
3
Також надходять і з витратами, які відображені на рахунку 26, тільки кредитуються вони з рахунку 26. Також з 26 рахунку списати можна на дебетовий 90 «продажу».
4
Після переміщення готової продукції на склад бухгалтер повинен це відобразити проводкою Д43 «готова продукція» або 40 «випуск продукції» К20.
5
Після продажу продукції робиться запис: Д90.2 «собівартість продажів», К43 «готова продукція» .З вище написаного випливає, що суму витрат можна подивитися, відкривши сальдо по рахунку 90.
Якщо в квартирі не встановлені водолічильники, оплата за воду здійснюється за кількістю прописаних мешканців і нормативу споживання. Для Москви він становить 10,747 куб.м на людину на місяць, з них 6,381 куб.м холодної та 4,366 куб.м гарячої води. Практика показує, що цей норматив завищений. Квартирні прилади обліку дозволяють скоротити витрати більш ніж в 2 рази. Після установки лічильників плата за воду розраховується наступним чином.
Інструкція
1
Зніміть показання водолічильників. Більшість квартир оснащується механічними приладами з барабанним механізмом. Залежно від моделі в прорізах видно чотири або п'ять чорних цифр зліва від коми. Вони означають цілі кубометри. Дві або три червоні цифри праворуч від коми - це десяті, соті і тисячні частки кубометра. Спишіть число і округлятимете до цілого. Відніміть з нього попередні показання, зняті місяць тому. Ви отримаєте витрата води в кубометрах.
2
Якщо в квартирі встановлено кілька лічильників холодної води (два і більше), визначте витрата по кожному з них, а отримані цифри складіть. Точно так же обчислюється сумарне споживання за наявності декількох лічильників гарячої води.
3
Передайте ці дані в бухгалтерію керуючої компанії або розрахунковий центр особисто, по телефону, електронною поштою або через інтернет. Їх занесуть у відповідні графи платіжного документа і на їх підставі вам розрахують плату за воду. Щоб перевірити, чи правильно зроблені нарахування, помножте витрата води на діючий тариф. Отриману суму порівняйте з нарахованої.
4
Пам'ятайте про те, що квартирні водолічильники не звільняють вас від необхідності оплачувати загальнобудинковий перевитрата води. Він виникає в результаті технологічних втрат, витоків, використання води для миття під'їздів і поливу зелених насаджень, а також наднормативного споживання незареєстрованими мешканцями квартир, в яких не встановлені прилади обліку. Наприклад, в квартирі без водолічильників прописаний одна людина, а живуть і користуються водопроводом четверо. Зверніться в керуючу компанію за даними, на підставі яких раз у квартал (а в деяких КК - щомісяця) проводиться перерахунок плати за воду.
5
Згідно з чинним з Постановою Уряду РФ, алгоритм перерахунку наступний. Поділіть витрата води по загальнобудинкових приладів обліку на сумарний обсяг води, нарахований до оплати за нормативами споживання і показаннями квартирних лічильників. Отриманий коефіцієнт помножте на витрату води по квартирному лічильнику і чинний тариф. З цієї цифри відніміть вже перераховані вами платежі за воду. Ви отримаєте коригувальну суму, яка з'являється в графі «Перерахунок» вашого платіжного документа.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AJzBfFtsu0c
Зверніть увагу
Передавати показання квартирних водолічильників в керуючу компанію або розрахунковий центр необхідно строго у встановлені терміни. В іншому випадку плату за воду розрахують не по лічильнику, а за діючими нормативами споживання.