Як вставити привід.

Щоб підключити до комп'ютера CD-DVD привід , вам потрібно знати деякі нюанси даного процесу. Зокрема ви повинні знати, яких заходів слід вжити, щоб не отримати удар струмом і не нашкодити комп'ютеру в цілому.
Вам знадобиться
  • CD-DVD привід, комп'ютер, хрестова викрутка.
Інструкція
1
Підготовка комп'ютера. Перед тим, як ви почнете встановлювати привід на комп'ютер, вам потрібно знеструмити його. Якщо ПК знаходиться в робочому режимі, вимкніть його через меню «Пуск», вибравши пункт «Вимкнення». Після цього перемкніть тумблер на задній панелі комп'ютера, який відповідає за харчування, в стан «OFF». Після того, як ПК буде знеструмлений, зніміть з системного блоку бічні кришки, відкрутивши їх фіксують гвинтики. Знявши кришки з системника, можна приступити до підключення привід а.
2
і натягніть шурупами привід на спеціально передбаченої поличці. Зверніть увагу на шлейф, що йде від материнської плати до жорсткого диска. На ньому ви побачите відгалуження з додатковими штекерами. Підключіть дані штекера у відповідні роз'єми на привід е і переконайтеся, що контакти щільно прилягають один до одного. Після того, як ви підключите дисковод, ви можете зібрати системний блок.
3
Перед включенням комп'ютера не забудьте перемкнути положення тумблера живлення в режим «ON». Дочекайтеся повного завантаження системи. Комп'ютер автоматично визначить тип підключеного пристрою, після чого, ви зможете користуватися встановленим дисководом. Інсталяція будь-яких додаткових драйверів не потрібно.