Як зменшити витрату палива ваз. Як на ваз зменшити витрату.

Витрата палива - одна з найважливіших характеристик автомобіля в умовах сучасної експлуатації. Будь-якій розсудливій людині хочеться розумної економії. Як її досягти? Ось декілька простих порад.
Інструкція
1
Перевірте запалювання. Пам'ятайте, що пізніше запалювання, неправильна відстань між електродами і нерівна робота свічок з перебоями збільшує витрату палива на кілька відсотків. Нехай ця цифра вам здасться незначною, але якщо оптимізувати роботу запалювання, це може заощадити вам до 10% палива.
2
Слідкуйте за температурою і станом двигуна. Якщо температура охолоджуючої рідини нижче, ніж рекомендовано виробником, витрата палива збільшується на 10%, але набагато страшніше в цьому зв'язку їзда на недостатньо прогрітому двигуні, яка "від'їдає" у вас до 20% палива.Обратіте увагу, що знос циліндрів і поршнів двигуна зменшує компресію, а це в свою чергу також веде до значного збільшення апетиту вашого автомобіля: кожна бракуюча одиниця компресії коштуватиме вам 10% палива. Звідси правило: прогрівайте як слід двигун і стежте за його станом, якщо хочете заощадити.
3
Наведіть порядок. Чим більше за все ви з собою возите, тим більше палива це вимагає. Не слід їздити з річним запасом консервів на випадок екстреної поїздки на дачу, в багажнику та салоні автомобіля має бути тільки найнеобхідніше: запасне колесо, домкрат, аптечка, вогнегасник, набір найнеобхідніших гайкових ключів. Пам'ятайте, що кожні 100 кілограмів вантажу зажадають в середньо до 10% бензину понад норму. Ідеальний порядок дозволить вам економити до 30% палива, яке до збирання витрачалося даремно.
4
Вчасно міняйте все витратні матеріали. Якщо не міняти вчасно повітряні фільтри або використовувати фільтруючі елементи неправильного типу, це спровокує витрата додаткових 5% -10% бензину, а про важливість підтримки в порядку свічок запалювання ми вже говорили в кроці 1.
5
Заливайте правильне паливо. Якщо ви будете їздити на бензині, октанове число якого буде нижче того, яке наказує виробник вашого автомобіля, це, можливо, скоротить суму вашого чека на автозаправній станції на деяку суму, але витрата такого палива буде вище нормального до 50%! Воістину: скупий платить двічі.
6
Слідкуйте за своєю манерою водіння. Можливо, це найголовніше з того, що ви можете зробити, щоб зменшити витрату палива. Чим рідше ви турбуєте педаль газу під час їзди, тим менше ваш автомобіль витрачає паливо. Ми не закликаємо вас їздити на черепашачою швидкості, намагайтеся просто утримувати її постійне значення якомога довше. Чи не розганяйтеся як попало, щоб потім не застосовувати агресивного, різкого гальмування, але в той же час не варто і гальмувати перед кожним поворотом, інакше потім вашому двигуну доведеться додатково витрачати паливо для підйому в гору або розгону до нормальної швидкості.
Як відомо, автомобіль вимагає вкладень. Водії змушені оплачувати ремонт, обслуговування, податок, штрафи, в'їзд на платні дороги і, звичайно, паливо. Причому, в умовах кризи більшість автолюбителів прагне економити навіть на паливі. Але іноді його витрата починає збільшуватися. Чому це відбувається?
В Росії існує 3 основних види автомобільного палива: бензин, газ і дизельне (солярка). Витрата будь-якого з них може підвищуватися внаслідок різних прічін.1. Стиль водіння приблизно на 50% впливає на те, як часто водієві доведеться заправляти свій автомобіль. Любителі швидко розганятися, тиснути педаль газу в підлогу, різко гальмувати і розвивати високі швидкості (більше 110 км/год) набагато збільшать витрата бензину, газу або солярки в порівнянні з більш плавними і неквапливими водіями. Крім того, підвищує витрата палива і їзда на недостатньо прогрітому автомобілі. Тому важливо перед початком руху гарненько прогрівати двигун, неважливо, на якій коробці перемикання передач ви їздите - на ручний або автоматичною. 2. Пора року. Взимку двигун спалює більше палива за рахунок їзди по снігу і постійно включеної грубки. 3. Масса. Чим важче авто, тим більше пального йому знадобиться. Повне завантаження салону, забитий багажник, причіп - все це позначиться на тому, як часто вам належить відвідувати автозаправку.4. Регулювання всіх вузлів автомобіля. Якщо автомобіль регулярно вчасно і якісно обслуговується, зазвичай проблем з підвищеним витрата ом палива не виникає. Але варто пропустити зміну витрата ників - заправлятися доводиться частіше. Також підвищить витрата газу, солярки чи бензину їзда на подспущенних шинах, неправильна балансування коліс. Важливо, щоб свічки, клапана, циліндри функціонували без збоїв. Крім того, слід приділяти особливу увагу роботі інжектора або карбюратора, зчеплення та інших найважливіших автомобільних вузлів. Також слід пам'ятати, що постійно включений ближнє світло фар додає витрата палива, а включені лампи дальнього світла збільшують його ще більше. Працюючий кондиціонер, зустрічний вітер по трасі, додаткове обладнання (підсилювачі, сабвуфери), а також всі пристрої, які вставляються в прикурювач, також підвищують обсяг витрата уемого пального.