Як прикрасити кабінет в день народження. оригінальна прикраса кабінету в день народження кабінету.

У вашого колеги день народження, і ви хочете зробити йому (або їй) сюрприз? Крім привітань та подарунків, прекрасно було б прикрасити кабінет до цього свята!
Вам знадобиться
  • Повітряні кулі, ватман, фарби, маркери, квіти, канцелярські кнопки, нитки, ковпаки, конфетті.
Інструкція
1
Домовтеся з іншими співробітниками, яких ви вирішите взяти в спільники, і прийдіть на півгодини раніше, ніж приходить винуватець торжества. Для іншої надійності замкніть зсередини двері на ключ.
2
Розділіться на групи. Одній групі вручите ватман, маркери і фарби, і нехай вони малюють імениннику плакат. Головне, щоб напис був якомога яскравіше і помітніше. І стежте за грамотністю, щоб у вас не вийшов, як у відомому серіалі, плакат «З юблеем!».
3
Інша група в цей час займеться надуванням повітряних кульок. Кількість кульок може відповідати віку іменинника, або візьміть стільки кульок, скільки у вас в кабінет е місць, куди їх можна прив'язати.
4
Коли ці приготування закінчені, беріть нитки і кнопки. Повісьте на стіні плакат. Можна навпроти входу, а можна прямо над робочим місцем винуватця торжества, щоб ні у кого не виникало сумнівів, хто тут іменинник. Кульки нитками прив'яжіть до ручок шафи, або складіть «новонародженому» під стіл, так, щоб вони вивалилися до вашого колезі, коли він відсуне стілець і спробує сісти на своє місце.
5
Якщо іменинник - жінка, подбайте заздалегідь про букет квітів. Візьміть вазу і поставте букет на її робочий стіл.
6
Тепер, коли всі приготування закінчені, відмикайте двері в кабінет , надягайте святкові ковпаки (їх можна купити в будь-якому супермаркеті) і ховайтеся під столи. Коли іменинник увійде, можете всім колективом вискакувати з укриттів і кидати в нього конфетті.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що конфетті за собою потім доведеться прибрати.