Як повернути йо-йо.

Йо-йо - це не що інше, як звичайна іграшка, що представляє собою невелику широку котушку з намотаною на її серцевину ниткою. Гра з йо-йо заворожує і дорослих, і дітей, діючи заспокійливо, знімаючи стрес.
Вам знадобиться
  • - іграшка йо-йо
  • - трохи часу для вправи
Інструкція
1
Новачок, вперше взяв у руки йо-йо, може виявитися в легкій розгубленості. Особливо, якщо він вже бачив дії з цим предметом з боку. В чужих руках гра здається такою простою, у нього ж нитка плутається, розмотується з великими труднощами, а намотуватися самостійно і зовсім не хоче.
2
Щоб граючись поводитися з йо-йо, обріжте на ньому нитку до відповідного вам розміру. Встаньте рівно, розмотайте нитка, тримайте її в руках, а котушку покладіть на підлогу між своїх ніг. Відріжте нитку на висоті свого пупка, зробіть на її закінченні невелику петлю. Оберніть ниткою середній палець, протягніть її крізь петлю. Нитка повинна зручно лежати між першим і другим суглобами пальця.
3
Візьміть йо-йо в руки, намотайте нитку на котушку. Тепер вам доведеться освоїти правильний кидок. Киньте йо-йо вниз легко, але з деяким прискоренням. Іграшка не повинна досягти статі і вдаритися об нього.
4
Щойно йо-йо повністю розкрутиться, зробіть рукою порив вгору. Під впливом інерції іграшка почне підніматися вгору, намотуючи нитку на котушку. Вам залишиться тільки зловити йо-йо рукою, знову кинути його вниз, знову смикнути нитку вгору, зловити іграшку і так до нескінченності.
Корисна порада
Освоївши основна вправа, ви можете спробувати виконати сдедует, зване "собачка на прогулянці". Викиньте йо-йо з сильнішим прискоренням вперед і дайте йому акуратно приземлитися. Іграшка побіжить попереду вас, імітуючи собачку на повідку.