Як прибрати програму з комп'ютера.

Велика частина всіх програм, встановлених на комп'ютер, не можна видалити, просто помістивши папку з програмою в корзину, або прибравши ярлик з робочого столу, оскільки програмні файли залишаться в системі і можуть викликати збої в роботі комп'ютера . Для видалення програм слід скористатися спеціальними засобами Windows.
Інструкція
1
В будь-якій версії операційної системи Windows є системний розділ «Панель управління», за допомогою якого можна виконати настройку всіх компонентів системи і, в тому числі, видалити непотрібну програму.
2
Щоб увійти в «Панель управління», клацніть на кнопці «Пуск», яка знаходиться в лівому нижньому куті екрану, а потім в меню виберіть пункт «Панель управління».
3
Тут вам потрібно знайти розділ «Програми» і перейти по посиланню «Видалення програми». Якщо ви не знаходите такого розділу, в рядку пошуку введіть слово «Видалення» і відповідний розділ меню тут же з'явиться у вікні.
4
У новому діалоговому вікні перед вами відкриється список всіх встановлених програм на ваш комп'ютер. Виберіть зі списку ту, яку ви хотіли б видалити і натисніть кнопку «Видалити» в меню зверху. Буде виконано коректне видалення програми.
Корисна порада
Якщо зазначеним способом програму видалити не вдається і система видає помилку, скачайте на одному зі спеціалізованих сайтів (www.softodrom.ru або www.softportal.com) програму CCleaner або Add Remove Plus. З їх допомогою можна видалити навіть «видаляються» програми.
В процесі використання персонального комп'ютера в нього встановлюється чимала кількість програмного забезпечення для роботи, розваг і обслуговування самого комп'ютера. Більшість з цих програм одного разу перестають бути потрібними, і рано чи пізно виникає питання про їх видалення з метою звільнити місце для актуальних на сьогодні програм і файлів.
Вам знадобиться
  • ОС Windows
Інструкція
1
Скористайтеся програмою-дєїнсталлятором, яка в більшості випадків встановлюється в комп'ютер разом з прикладної програмою. Для цього відкрийте головне меню на кнопці «Пуск», перейдіть в розділ «Програми» і знайдіть каталог з назвою видаляється програмного продукту. Наведіть курсор на цей розділ і побачите рядок, що починається зі слова «Видалення ...» або Uninstall ... - це і є посилання на деинсталлятор програми. Клацніть його, а потім дотримуйтесь інструкцій, які видаватиме програма видалення в процесі своєї роботи.
2
Якщо в головному меню немає розділу, що відноситься до даної програми, або в ньому немає посилання на видалення, то пошукайте деинсталлятор в папці, куди була встановлена ця програма. Для цього відкрийте провідник Windows, двічі клацнувши ярлик «Мій комп'ютер» або натиснувши клавіші WIN + E. У провіднику перейдіть в потрібну папку. Шукати її в першу чергу слід в каталозі з назвою Program Files на системному диску вашої ОС - як правило, програми встановлюються саме туди.
3
Знайдіть і запустіть в папці програми файл з назвою uninstall.exe - так зазвичай називається програма видалення. Потім дотримуйтесь інструкцій дєїнсталлятора. Деякі програми не вносять інформації про свою установці в системний реєстр і взагалі не використовують деинсталлятори. В цьому випадку буде достатньо простого видалення папки разом з її вмістом. Робити це необхідно при закритій програмі.
4
Інший спосіб видалення використовує спеціальний компонент операційної системи. Щоб його запустити, розкрийте меню на кнопці «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». Якщо ви використовуєте Windows XP, то шукайте його в розділі "Налаштування".
5
Знайдіть і клацніть в панелі управління посилання «Видалення програми» в розділі «Програми» (в Windows XP - «Установка та видалення програм»). Таким способом ви запустите майстер деінсталяції, якому потрібно кілька секунд, щоб зібрати в реєстрі Windows інформацію про встановлені в системі прикладних програмах.
6
Пошукайте у списку рядок з назвою потрібної програми і клацніть її. Для початку процедури видалення, залежно від версії використовуваної ОС, треба або натиснути кнопку «Видалити», або клацнути цей рядок правою кнопкою і вибрати пункт «Видалити». Після цього почне роботу деинсталлятор, і вам треба буде слідувати інструкціям, які він буде видавати.