Як підключити активний сабвуфер до автомагнітоли. активний сабвуфер автомобільний підключення.

Багато хто хоче встановити в свою машину сабвуфер , але в електротехніці сильні деякі. Тому, перш ніж взятися за справу, слід вивчити загальні принципи підключення даного пристрою, тому як неправильне підключення спричинить за собою пошкодження обладнання.
Інструкція
1
Для того щоб підключити активний сабвуфер до автомагнітоли, до нього слід підвести живлення. Як правило, харчування забезпечується автомобільним акумулятором. Сабвуфер на піках низьких частот може споживати достатньо велику потужність, тому в цей момент нерідко можна спостерігати зменшення яскравості включених світлових приладів автомобіля.
2
Для безпеки та захисту електричної системи автомобілів від перевантаження в цьому випадку рекомендується встановити конденсатор, дотримуючись полярності. У ланцюзі він повинен стояти з сабвуфер ом паралельно. Також в цілях пожежної безпеки, ставлять захист від короткого замикання: на позитивному проводі, що йде від акумулятора до сабвуфер у, на відстані 40 см від клеми акумулятора ставиться запобіжник на 40А. Після виконання вищевикладеного можна перейти до підключення сабвуфер а до автомагнітоли.
3
Так як сабвуфер в даному випадку активний, то це означає, що в ньому є вбудований підсилювач. Отже, щоб підключити активний сабвуфер до автомагнітоли, ніяких додаткових зовнішніх підсилювачів не буде потрібно. Для його підключення до магнітоли існує інтерфейс RCA (також відомий як «тюльпан»).
4
Якщо ж на автомагнітоли немає спеціального виходу для підключення сабвуфер а, то його доведеться підключати до типових виходам на колонки, але при цьому необхідно використовувати фільтр низьких частот, в районі 20-250Hz. Це робиться для того, щоб динамік сабвуфер а відтворював тільки певний діапазон частот, це позитивно позначається на якості звучання, зберігається амплітудно-частотна характеристика обладнання.