Як отримати візу в ізраїль.

Мабуть, Ізраїль по-справжньому унікальна країна з унікальною історією. Тут сусідять три світових релігії, тут кожен камінь дихає історією. Потрапити на «землю обітовану» в колишні роки було практично неможливо. Зараз зробити це досить легко, так як візи для громадян Росії були скасовані ще в 2008 році.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся з метою поїздки. Ізраїль не лише країна унікальних історичних пам'яток. На берегах Середземного, Червоного та Мармурового морів можна знайти багато привабливих туристичних центрів. Звичайно, головна визначна пам'ятка цієї країни - священне місто Єрусалим, столиця трьох релігій, місто, якому більше трьох тисяч років.
2
Виберіть спосіб пересування. Дістатися до Ізраїлю можна на літаку з Москви: до послуг туристів щоденні чартерні вильоти в Тель-Авів. Час в дорозі 4 години. Серед авіакомпаній можна назвати Israir Airlines, Sundor, El Al Israel Airlines і, звичайно, «Аерофлот». З російських міст можна вилетіти рейсами авіакомпаній «Уральські Авіалінії» і «Сибір». Не дивлячись на легкість перетину кордону Ізраїлю, врахуйте, що з кожним роком прикордонні збори за перетин кордону Ізраїлю тільки ростуть. Це необхідно мати на увазі, якщо планується поїздки з Ізраїлю, наприклад, до Йорданії.
3
Далі вирішите питання з візою. З 2008 року для туристичних поїздок терміном не більше 90 днів віза не потрібна. Це ж відноситься до поїздок з метою відвідання родичів, транзиту і ділових поїздок терміном не більше 90 днів. Для в'їзду потрібні такі документи: закордонний паспорт, копія внутрішнього паспорта, довідка з місця роботи на фірмовому бланку з зазначенням займаної посади, стажу та окладу, авіаквитки або бронь квитків, міжнародний страховий медичний поліс, бронь готелю, запрошення від родичів у разі відвідання родичів, лист з медустанови, якщо мета поїздки - лікування.
4
Термін візового перебування в Ізраїлі може бути продовжений при зверненні в МВС Ізраїлю і за наявності істотних умов. Пам'ятайте, що, якщо в закордонному паспорті є візи Сирії, Лівії, Ірану, Лівану та деяких інших країн, це може викликати зайву увагу з боку спецслужб Ізраїлю після прибуття в цю країну. Водночас врахуйте, що ряд країн забороняє в'їзд на свої території громадянам з паспортами, де стоять візи держави Ізраїль . Це країни Ліван, Ємен, Сирія Судан.
5
Після вирішення питання з візою, забронюйте готель. Більшість готелів Ізраїлю відповідають міжнародному рівню, з тією лише різницею, що багато з них не має веб-сайтів, тому неможливо забронювати готель, як це прийнято скрізь, онлайн. Середня вартість готельного номера в 2010 році склала 147 євро.
6
Перебуваючи в Ізраїлі, дотримуйтесь елементарних заходів обережності і поважайте ізраїльську педантичність в питаннях забезпечення безпеки. У будь-якому магазині турист може бути доглянутий спеціальною охороною. Не рекомендується фотографувати стратегічні об'єкти. Пам'ятайте, що будь-яке затримання понад 20 хвилин прирівнюється до арешту, після чого турист має право звернутися до суду з вимогою про стягнення моральної шкоди з поліції Ізраїлю.