Як позбутися від тарганів за допомогою меленої кави. Як вивести тарганів в домашніх умовах.

Таргани - одні з найпоширеніших комах-паразитів. Вони люблять жити в теплій і вологому середовищі, а значить, з задоволенням населяють будинку людей. Таргани можуть переносити захворювання і бактерії по всьому будинку, викликати алергію і астму у чутливих людей. Якщо ви шукаєте недорогий спосіб позбутися від тарганів, не використовуючи отруйні речовини, хороше домашнє засіб - мелену каву.

1. Наповніть великі скляні банки приблизно наполовину водою і покладіть по невеликому склянці вологого меленої кави в кожну банку. Тараканов приверне запах меленої кави, і вони заползут в банку.

2. Поставте банки біля стін, плінтусів, скрізь, де, як вам здається, є тараканьи гнізда. Як тільки тарган заползет в банку, він вже не зможе вибратися.

3. Щодня перевіряйте банки. Коли в банку скупчилася достатня кількість потонулих тарганів, видаліть шар меленої кави з поверхні води і вилийте воду з тарганами в унітаз.

4. Знову наповніть банки водою і меленою кавою і поставте туди, де вони стояли. Повторюйте цей процес щодня, поки все таргани не зникнуть.