Як придумати назву для фірми. придумати назву бухгалтерської фірми.

На успіх бізнесу багато в чому впливає назва фірми, адже це не просто набір слів, а важливий маркетинговий інструмент. Існують спеціальні найманого-методики, тобто придумування назви для бізнесу не формальний, а трудомісткий процес, який повинен спиратися на певні принципи. Підприємець, який хоче масштабного розвитку своєї справи, розуміє, що фірмове найменування працює одночасно «рекламним» інструментом і має шанси стати майбутнім впізнаваним і продаваним брендом.
Інструкція
1
Пам'ятайте про ваших клієнтів, назва фірми повинно викликати позитивні емоції у ваших потенційних клієнтів, відповідати їх життєвим цінностям.
2
Ім'я повинно легко запам'ятовуватися і мати зв'язок з вашим видом деятельності.Прі цьому не варто включати в назва докладну інформацію про вашу продукцію, інакше споживачу буде важко вирішити, яку організацію вибрати. Краще, якщо найменування буде яскраве, оригінальне. Індивідуальність допомогла не однієї фірмі виділитися з сотень конкуруючих компаній. Вдало підібране назва може стати ім'ям прозивним і увійти в повсякденне життя.
3
Намагайтеся не використовувати ваше власне ім'я або імена ваших родичів і прив'язувати назва бізнесу до вашого географічному місцю розташування.
4
Уникайте схожості з назвами вже існуючих відомих брендів або компаній, інакше власник бренду вправі заявити авторські права на це ім'я і суміжні з ним.
5
Інтернаціональне назва фірми завжди актуально, особливо при масштабному розвитку компанії і представленні її продукції на міжнародному ринку. Реєструючи нове ім'я, ви повинні знати його точний переклад, щоб обране назва не мало курйозного перекладу і не несло ворожого сенсу.