Як вивести з організму ацетон. Вивести ацетон сечі.

Ацетономічний синдром у дітей пов'язаний з накопиченням в організмі великої кількості ацетону. Він може виникнути внаслідок деяких захворювань: цукрового діабету, хвороб печінки і мозку. При цьому ацетон у сечі дитини може різко підвищуватися, тобто виникають ацетономічний криз.
Інструкція
1
Дана картина спостерігається у дітей у віці від року до 12-13 років. У підлітків і дорослих ацтономіческій синдром - велика рідкість. Однак це не означає, що проблемі не потрібно приділяти достатньої уваги.
2
На наявність ацетону в організмі дитини вказують слабкість, нудота, головний біль, зниження апетиту, а найголовніше - характерний запах з рота. Під час ацетономічному кризу у дітей спостерігаються напади блювоти. При цьому будь-які спроби напоїти або нагодувати дитину викликають новий напад.
3
Щоб вивести ацетон з організму дитини, потрібно в першу чергу з'ясувати причину даного стану. Адже підвищений ацетон - це не захворювання, а симптом, який вказує на наявність хвороби. Необхідно всебічно обстежити дитину, здати аналізи, зробити гастроскопію, повірити роботу головного мозку. І тільки після цього приступати до лікування.
4
Під час ацетономічного кризу знизити кількість ацетону в сечі можна, дотримуючись голодування в перший день після блювоти. При цьому дитину слід поїти водою, краще мінеральної, компотом із сухофруктів, а також розчином соди (1 чайна ложка на склянку води). Давати питво потрібно невеликими порціями, буквально по 1 чайній ложці через короткі проміжки часу (5-10 хвилин). Як правило, підвищення ацетону супроводжується ростом температури тіла (до 39 градусів). Після того, як рівень ацетону знижується, температура зазвичай спадає.
5
Щоб організм дитини скоріше прийшов в норму, можна зробити очисну клізму. Якщо після кожного ковтка води спостерігається блювота, то дитину поміщають в стаціонар, де йому будуть вводити розчини, що дозволяють уникнути зневоднення організму.