Як замінити рульову рейку.

Автолюбителі не раз помічали, що кермо стає то дуже тугим, то навпаки, легким. Попадання в будь-яку яму віддає в кермо, на колії кидає, а в середньому положенні біля керма присутній люфт, чути постійний неприємний стук з-під передньої осі. Всі ці чинники разом дають невтішний висновок: рульова рейка відпрацювала своє. Виходів з даної ситуації кілька. Можна просто не звертати уваги на ці незручності, можна відновити рейку , або ж придбати нову і встановити її на місце старої.
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на підйомник, і зніміть передні колеса. Перед тим, як почати відкручувати рульову тягу, ретельно змочіть всі болти і гайки рідким ключем. Після цього зніміть гайку рульової тяги.
2
Якщо у вас встановлено захист двигуна, то зніміть її. За допомогою знімача від'єднайте лівий і правий кермові наконечники з поворотного кулака. При відсутності знімача, візьміть трубу або ломик, вставте під рульову тягу і давите вниз.
3
Вийміть болт кріплення кульової опори. Відкрутіть болти кріплення подушки двигуна, спочатку зверху в моторному відсіку, а потім внизу двигуна. Поставте наголос під двигун в районі коробки передач, щоб звільнити подушки і прибрати навантаження з підрамника, далі вивісите двигун разом з коробкою.
4
Залиште абсолютно порожній моторний відсік. Встановіть рульову рейку , попередньо закріпивши амортизатор на рейку до установки. Якщо не зробити цього, потім доведеться закручувати гвинт кріплення амортизатора в незручній позі і дуже повільно.
5
Якщо у вас встановлений гідропідсилювач керма, то після установки рульової стійки необхідна промивка системи. Промивається бачок рідини насоса Гура і шланг повернення рідини. Після заповнення рідиною, заведіть двигун і покрутіть кермо в різні боки, щоб як слід розігнати масло.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9jXJZOwK8j4