Як утеплити стіни лазні.

Стіни в лазні потрібно обов'язково утеплювати незалежно від того з якого будівельного матеріалу виготовлена сама баня. Від постійного перепаду температурного режиму та впливу пара будь-який будівельний матеріал почне руйнуватися і вам доведеться проводити капітальний ремонт. Якщо стіни, стеля, і фундамент лазні будуть надійно утеплені й ізольовані від впливу вологи і пари, то час експлуатації лазні без проведення ремонту суттєво збільшиться.
Інструкція
1
На будівельних ринках зараз представлений величезний асортимент штучних матеріалів, що утеплюють, які прекрасно зберігають тепло і мають дихаючу поверхню, що додатково запобігає руйнуванню стін. Утеплювати баню можна будь-яким з них, все залежить від ваших матеріальних можливостей.
2
Обтягніть зовнішні стіни лазні теплоізоляційним матеріалом і зробіть обробку на свій розсуд. Для додаткового утеплення використовують обробку цеглою або деревом. Якщо матеріальні можливості не дозволяють провести додаткову обробку для утеплення стін лазні, то можна просто поверх утеплювача обтягнути стіни руберойдом. Він захищає стіни, і утеплює матеріал від намокання, що додатково продовжує термін служби стін і надійного утримування утеплювального матеріалу.
3
Але робити тільки зовнішнє утеплення стін є недостатнім заходом для захисту стін лазні від руйнування. Додатково потрібно справити захист стін від впливу пари і вологи всередині приміщення лазні. Для цього використовується пароізоляційний матеріал. Їм обтягаються всі внутрішні стіни лазні і стеля і лише після цього роблять обробку деревом або на свій розсуд.
4
Щоб лазня була теплою, обтягніть стеля зовні пароізоляційним матеріалом на нього укладете товстий шар теплоізоляційного матеріалу і знову пароизоляционного.
5
Обов'язково утеплите фундамент лазні спочатку пароізоляційним матеріалом і поверх нього теплоізоляційним.
6
При такому способі утеплення та ізоляції стін і фундаменту, стіни і стеля лазні НЕ будуть схильні намокання і конденсату через зміну температурного режиму. Баня буде теплою, і ремонтувати її не доведеться.