Як прати пальто шерстяне.

Якщо ваше вовняне пальто втратило свій зовнішній вигляд або просто забруднилася, то його можна віддати в хімчистку. Але якщо пальто комбіноване по тканині або за кольором, має хутряні вставки, блискавку або інші декоративні металеві деталі, то здати його в хімчистку не вийде. Його просто не візьмуть. Попросять відшмагати блискавку, хутро, відрізати гудзики та інші декоративні вставки. Але не варто впадати у відчай. Ось декілька порад як прати шерстяне пальто в домашніх умовах.
Інструкція
1
Плями бруду слід висушити, а потім акуратно видалити сухою щіткою.
2
Залоснившиеся місця можна пропрасувати крізь тканину, змочену в слабкому розчині столового оцту.
3
Прати вовняне пальто слід тільки вручну. Спеціальним миючим засобом для вовни. Вода для прання та полоскання повинна бути однакової температури, градусів 30. Не можна замочувати, терти і викручувати тканину.
4
Щоб шерсть не звалялася і залишалася м'якою, при полосканні у воду додайте 1 столову ложку гліцерину на 10 літрів води.
5
Якщо пальто кольорове, то при полосканні додайте 1 столову ложку 3% -й оцтової кислоти на 10 літрів води. Це допоможе зберегти колір.
6
Пальто не слід вичавлювати. Краще дати стекти зайвій воді і промокнути махровим рушником.
7
Не рекомендується сушити вертикально або на батареї, на прямому сонці. Це може привести до деформації виробу. Пальто сушать, розклавши на плоскій поверхні, підклавши під нього махровий рушник або простирадло.
8
Гладити виріб краще з вивороту, помірно нагрітою праскою з паровим зволоженням або через вологу марлю. Не слід пересушувати пальто , випрасувати його, потім буде дуже важко.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gTJU7REhDBI