Як полагодити кран на кухні. де знаходиться прокладка в куханном крані.

Найпоширеніша поломка кухонного крана - продірявився гумова прокладка, через що з отвору крана безперервно капає або навіть ллється цівкою вода. Подібним чином в нікуди може витекти від 10 до 1000 літрів води на добу. Чим швидше ви полагодите кран, тим менше будуть ваші збитки.
Вам знадобиться
  • - щипці
  • - гайковий ключ
  • - нова гумова прокладка
Інструкція
1
Краще всього, якщо у вас вдома виявиться упаковка нових гумових прокладок різного розміру. Серед них ви напевно знайдете відповідну. Інакше вам доведеться йти зі старої прокладкою в магазин, щоб вам підібрали для неї замінник.
2
Звичайно, ви можете вирізати прокладку самостійно, але навряд чи вона буде відрізнятися гарною якістю, тому краще не ризикувати і навідатися в найближчий господарський магазин.
3
Перш ніж проводити маніпуляції з краном, перекрийте подачу воду в нього, щоб уникнути ненавмисного потопу. Закрутіть головний вентиль за годинниковою стрілкою до упору. Переконайтеся, що вода більше не надходить, відкрийте кухонний кран, випустіть з нього залишки води.
4
Відкрутіть запобіжний ковпачок вентиля на крані. Щоб не подряпати поверхню ковпачка, підкладіть між ним і щипцями м'яку ганчірку або ганчір'я.
5
За допомогою гайкового ключа зніміть вентиль, прямо під ним ви побачите круглу чорну прокладку. Вона може виявитися продірявився або надто пористої. Прокладка кріпиться зазвичай за допомогою звичайної гайки. Відвернувши гайку, ви легко можете замінити стару прокладку на нову. При заміні стежте, щоб мітка на гайці була звернена до вентильной платівці.
6
Огляньте місце ремонту, переконайтеся, що прокладка не виступає за межі пластини, на якій вона лежить. Зберіть кран в порядку, зворотному тому, як ви його розбирали. Відкрийте головний вентиль і перевірте, чи не тече із закритого відремонтованого крана вода. Якщо ні, ви успішно самостійно поміняли прокладку.
Корисна порада
продірявився прокладка в крані у ванній кімнаті міняється точно також, як і на кухні.
Щоб полагодити кран слід перевірити, з яким видом крана вам належить працювати.

Існує декілька видів:

  • кран кульовий;
  • кран притискної;
  • кран дисковий і муфтовий з вбудованим картриджем замість прокладки.

Кульовий кран обладнаний круглим кільцем з важелем на ручці, яка кріпиться до крана за допомогою посадкового гвинта. Під диском розташована кругла кришка. Всередині самого крана знаходиться пластиковий або металевий кулю. Щоб полагодити кран даного виду, слід ключем зняти гвинт з ручки. Потім необхідно добре затягнути регулювальне кільце. Після цього встановлюємо ручку і перевіряємо, тече кран або ні.Якщо кран все ще протікає, потрібно розкрутити кришку і повністю розібрати кран: витягнути копір, кільце ущільнювача і обертається куля, а потім вийняти пружини і клапанні сідла отверткой.Теперь затягуємо верхній гусак, прокручуючи його навколо осі. Потім проводиться повна заміна: кільця, пружини, гусака, отвори для клапана, кулі, кільця ущільнювача і копіра. Після цього кран можна собрать.Что виправити поломку в притискному крані, спочатку необхідно його розібрати: прибрати ручки і арматурний ковпак і витягнути втулку, що має шток. Потім проводиться заміна прокладки штока і круглого диска. Шток змащується за допомогою термостійкого мастильного речовини. Після цього обробки кран потрібно собрать.Устраненіе поломки крана, що має картридж, можна тільки заміною самого картріджа.Наладка роботи дискового крана або крана з патроном проводиться в чітко встановленої послідовності. Спочатку віддаляється вказівний ковпачок за допомогою викрутки, вивертається гвинт і знімається ручка крана. Потім потрібно вивернути регулювальний гвинт і прибрати вставку в ручці. Після чого знімається кришка на корпусі. Далі розкручують гвинти, якими закріплений картридж, замінивши картридж на новий. Після цього кран можна собрать.Чтоби виконати ремонт муфтовий кран, необхідно зняти вказівний ковпачок і розкрутити гвинт. Далі важіль піднімається вгору і знімається ручка.Затем з корпусу в крані виймається яка фіксує гайка (можна використовувати плоскогубці), прибирається фіксатор для картриджа (виглядає як плоска скоба), проводиться заміна картриджа на новий і закручують вінт.После чого необхідно добре затягнути гусак, прибрати старі диски і замінити на нові. Тепер кран можна зібрати.